Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
561. Schilderij, Henk Pietersma
Schilderij, acrylverf op board, Henk Pietersma (1944). Rechtsonder gesigneerd, 1976.
562. Schilderij, Henk Pietersma
563. Aquarel, Joop Masséus
Aquarel, Joop Masséus (1935). Rechtsonder gesigneerd.
564. Litho, Miro Kenarov
Litho, Miro Kenarov (Bulgarije) uit 1993. Titel “Together for ever II” nummer 27 van 100, met potlood gesigneerd en gedateerd.
565. Zeefdruk
Zeefdruk, eind jaren 90, rechtsonder gesigneerd.
566. Litho, Miro Kenarov
567. Ets, Valerie Chakalov
Ets/aquatint van Valerie Chakalov., titel “Senta and the Gost’. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, nummer 27/169.
568. Ets, Valerie Chakalov
Ets/aquatint van Valerie Chakalov, titel “Love forever”. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, nummer 27/100.
569. Zeefdruk, Jo van Dijk
Zeefdruk, Jo van Dijk (Winschoten 1931 – 2000 Groningen). Rechtsonder gesigneerd, genummerd en gedateerd 1989.
570. Schilderij, Van Vulpen
Schilderij, olieverf op doek, polderlandschap. Nicolaas Charles van Vulpen (1928-1991), rechtsonder gesigneerd.
571. Schilderij, Halbe Hageman
Schilderij, olieverf op doek. Halbe Hageman (1946-2018), linksonder gesigneerd.
572. Schilderij
Schilderij, abstracte compositie, gesigneerd met initialen B.B. Toegeschreven aan Bram Bogart.
573. Zeefdruk, Kees Reijnen
Zeefdruk "Alice's Journey", Kees Reijnen (Tilburg 1952). Rechtsonder gesigneerd en genummerd 2/10.
574. Schilderij, Eduard van der Meer
Schilderij olieverf op paneel, sloot met platbodem. Eduard van der Meer (1846-1889), rechtsonder gesigneerd.
575. Schilderij, G.L. Koster
Schilderij, olieverf op paneel in een Heijdenrijk lijst, zeegezicht met boten. G.L. Koster, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
576. Schilderij, Joop Stierhout
Schilderij, olieverf op doek, Pollux in het Binnen-IJ. Joop Stierhout (1911-1997), linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.
577. Grafische druk, H. Van Meegeren
Reproductie van het “Hertje van J́uliana”. De oorspronkelijke tekening van Han van Meegeren stamt uit 1921
579. Litho, Théophile Alexandre Steinlen
Litho Les veuves de Courrieres (1909) Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923), Handgeschreven gesigneerd rechtsonder, linksonder handgeschreven: nr 35.Totale oplage was 100.
580. Schilderij, Arend Kuiper
Schilderij met de titel “Tuin met een herinnering” van Arend Kuiper (Assen 1952). Olieverfschilderij op paneel, verso informatie. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2005.
581. Litho, Karel Appel
Litho, afbeelding van een kat, Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd. Nummer 89/250 uit 1976.
582. Aquarel, Bertus Jonkers
Aquarel, mandala met goudpoeder geschilderd op chamotte behang in eigengemaakte lijst, Bertus Jonkers (1920-2001).
583. Etsen, Han van Hagen
Vier ingelijste etsen met afbeeldingen van koeien. Han van Hagen (Voorburg 1944), gesigneerd en genummerd, eind 20e eeuw.
584. Tekeningen, H. Berg
Pendanten, tekeningen van een goudvink en twee jonge koolmeesjes. H. Berg, tweede helft 20ste eeuw.
585. Etsen, Han van Hagen
Vijf ingelijste etsen met afbeeldingen van koeien. Han van Hagen (Voorburg 1944), gesigneerd en genummerd, eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen