Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

561. Schilderij, Henk Pietersma

Schilderij, acrylverf op board, Henk Pietersma (1944). Rechtsonder gesigneerd, 1976.

562. Schilderij, Henk Pietersma

563. Aquarel, Joop Masséus

Aquarel, Joop Masséus (1935). Rechtsonder gesigneerd.

564. Litho, Miro Kenarov

Litho, Miro Kenarov (Bulgarije) uit 1993. Titel “Together for ever II” nummer 27 van 100, met potlood gesigneerd en gedateerd.

565. Zeefdruk

Zeefdruk, eind jaren 90, rechtsonder gesigneerd.

566. Litho, Miro Kenarov

567. Ets, Valerie Chakalov

Ets/aquatint van Valerie Chakalov., titel “Senta and the Gost’. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, nummer 27/169.

568. Ets, Valerie Chakalov

Ets/aquatint van Valerie Chakalov, titel “Love forever”. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1993, nummer 27/100.

569. Zeefdruk, Jo van Dijk

Zeefdruk, Jo van Dijk (Winschoten 1931 – 2000 Groningen). Rechtsonder gesigneerd, genummerd en gedateerd 1989.

570. Schilderij, Van Vulpen

Schilderij, olieverf op doek, polderlandschap. Nicolaas Charles van Vulpen (1928-1991), rechtsonder gesigneerd.

571. Schilderij, Halbe Hageman

Schilderij, olieverf op doek. Halbe Hageman (1946-2018), linksonder gesigneerd.

572. Schilderij

Schilderij, abstracte compositie, gesigneerd met initialen B.B. Toegeschreven aan Bram Bogart.

573. Zeefdruk, Kees Reijnen

Zeefdruk "Alice's Journey", Kees Reijnen (Tilburg 1952). Rechtsonder gesigneerd en genummerd 2/10.

574. Schilderij, Eduard van der Meer

Schilderij olieverf op paneel, sloot met platbodem. Eduard van der Meer (1846-1889), rechtsonder gesigneerd.

575. Schilderij, G.L. Koster

Schilderij, olieverf op paneel in een Heijdenrijk lijst, zeegezicht met boten. G.L. Koster, rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

576. Schilderij, Joop Stierhout

Schilderij, olieverf op doek, Pollux in het Binnen-IJ. Joop Stierhout (1911-1997), linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

577. Grafische druk, H. Van Meegeren

Reproductie van het “Hertje van J́uliana”. De oorspronkelijke tekening van Han van Meegeren stamt uit 1921

578. Zeefdruk

Zeefdruk, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

579. Litho, Théophile Alexandre Steinlen

Litho Les veuves de Courrieres (1909) Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923), Handgeschreven gesigneerd rechtsonder, linksonder handgeschreven: nr 35.Totale oplage was 100.

580. Schilderij, Arend Kuiper

Schilderij met de titel “Tuin met een herinnering” van Arend Kuiper (Assen 1952). Olieverfschilderij op paneel, verso informatie. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2005.

581. Litho, Karel Appel

Litho, afbeelding van een kat, Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd. Nummer 89/250 uit 1976.

582. Aquarel, Bertus Jonkers

Aquarel, mandala met goudpoeder geschilderd op chamotte behang in eigengemaakte lijst, Bertus Jonkers (1920-2001).

583. Etsen, Han van Hagen

Vier ingelijste etsen met afbeeldingen van koeien. Han van Hagen (Voorburg 1944), gesigneerd en genummerd, eind 20e eeuw.

584. Tekeningen, H. Berg

Pendanten, tekeningen van een goudvink en twee jonge koolmeesjes. H. Berg, tweede helft 20ste eeuw.

585. Etsen, Han van Hagen

Vijf ingelijste etsen met afbeeldingen van koeien. Han van Hagen (Voorburg 1944), gesigneerd en genummerd, eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen