Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
511. Aquarel, Albert Decaris
Aquarel, Albert Decaris (1901-1988). Voorstellend Versailles met beeld van Lodewijk XIV te paard, gesigneerd 1938 Decaris.
512. Schilderij, A. van Ginkel
Schilderij, olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd A. van Ginkel, eind 20e eeuw.
513. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e eeuw.
514. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, stoomschip dat de haven binnenloopt, Denemarken. Annotatie achterzijde van het doek vermeld de achtergrond in het Deens, gedateerd 1892.
515. Aquarel, Jacobus Kauw
Aquarel, Gronings landschap, Jacobus Gerardus Kauw (1919-1991).
516. Aquarel, Jacobus Kauw
517. Aquarel, Jacobus Kauw
518. Aquarel Jacobus Kauw
519. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, stadsgezicht. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
520. Schilderij, Matthijs Maris
Schilderij, olieverf op board, Matthijs Maris (1839-1917). Linksonder gesigneerd met initialen M.M., eind 19e eeuw.
521. Schilderij, A.P. Schotel
Schilderij, olieverf op doek, havengezicht. A.P. Schotel (1890 - 1958), linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
522. Schilderij, Chris Soer
Schilderij, olieverf op paneel, boerderij. Chris Soer (1882-1961), rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
523. Schilderij H. Le Roux
Schilderij, olieverf op paneel. Henri Le Roux (1872–1942), midden 20e eeuw.
524. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Ferdinand de Braekeleer (1792-1883), rechtsboven gesigneerd, midden 19e eeuw.
525. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, 19de eeuw. Rechtsonder gesigneerd.
526. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, winterlandschap. België, rond 1900.
527. Ets, Jan Altink
Ets, Jan Altink (1885-1971). Rechtsonder met potlood gesigneerd J. Altink 25.
528. Schilderij, H. Jansen
Schilderij, olieverf op paneel, rivierlandschap. Rechtsonder gesigneerd H. Jansen, midden 20e eeuw.
529. Schilderij, E. Ligtelijn
Schilderij, olieverf op board, Zuiderzeegezicht. Rechtsonder gesigneerd. E. Ligtelijn, midden 20e eeuw.
530. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel, landschap met boerderij en koeien. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1946.
531. Schilderij, L. Snippe
Schilderij, olieverf op doek, boerderij met kippen. Rechtsonder gesigneerd L. Snippe, midden 20e eeuw.
532. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd met initialen H.E. en gedateerd 1900.
533. Schilderij, Adriaan Marinus Everaars
Schilderij, olieverf op doek, berglandschap. A.M. Everaars (1897-1980), linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
534. Schilderij, H. Breekveld Jr.
Schilderij, olieverf op doek, boerenschuur. Linksonder gesigneerd H. Breekveldt Jr., eerste helft 20e eeuw.
535. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Naïef geschilderde afbeelding van de Lutherse Kerk aan de Singel in Amsterdam, rechtsonder gesigneerd met initialen F.B. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen