Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

611. Ets

Ets met surrealistische voorstelling. Handdruk 3/9, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1966.

612. Schilderij

Schilderij, gemengde techniek met gouddraad, niet gesigneerd.

613. Zeefdruk, Frank Jan van der Laan

Twee zeefdrukken, Frank Jan van der Laan, gesigneerd en gedateerd 1996/1997.

614. Etsen, Boasson

Twee etsen, Marokko. Izaak Hartog Elias "Isidoor" Boasson (1875-1926), rechtsonder gesigneerd.

615. Pentekening

Pentekening, linksonder gesigneerd en gedateerd Rene '86.

616. Aquarel

Aquarel op papier, boerderij in de winter in avondschemering. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1943.

617. Krijttekening

Houtskooltekening, links gesigneerd in de tekening met monogram.

618. Ets

Ets, gesigneerd met monogram in de ets en rechtsonder voluit met potlood, gedateerd 1911.

619. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd met monogram, Rusland gedateerd 2005. Achterzijde informatie in het Russisch.

620. Schilderij, H. Buiter

Schilderij, olieverf op doek, H. Buiter. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1919.

621. Litho's, Karel Appel

Litho's, toegeschreven aan Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Proefdruk en aan beide zijde bedrukt, een portret en een dierfiguur.

622. Houtsnede, Frank Jan van der Laan

Houtsnede, Frank Jan van der Laan. Met potlood gesigneerd en gedateerd 1995.

623. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, stilleven. Rechtsonder gesigneerd.

624. Schilderij, Karel Bruckman

Schilderij, olieverf op doek, buste van Christus met doornentakken. Karel Lodewijk Bruckman (1903-1995). Rechtsboven gesigneerd.

625. Schilderij, Rien Beringer

Schilderij, olieverf op karton, titel “Tropisch natuur”. Catherina Hendrika Johanna (Rien) Beringer (Den Haag, 19 juni 1927 - Curaçao, 5 januari 2005), rechtsonder gesigneerd.

626. Ets, Tjeerd Bottema

Ets "Naar de kooi", Tjeerd Bottema (1884 - 1978). Rechtsonder met potlood gesigneerd, midden 20e eeuw.

627. Schilderij, Dick Tulp

Schilderij Ali B, olieverf op doek, Dick Tulp. Linksonder gesigneerd, uit het programma “Sterren op het doek”.

628. Schilderij

Schilderij van een stadsgezicht, olieverfschilderij op board. Rechtsonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

629. Schilderij, J. de Wolf

Schilderij, botters in haven Volendam, olieverf op doek, J. de Wolf. Het schilderij stelt aangemeerde botters voor in de haven van Volendam. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1944.

630. Schilderij, De Smit

Schilderij van een volle maan met een schittering in het water. Olieverfschilderij op linnen, linksonder gesigneerd De Smit. Halverwege 20e eeuw.

631. Aquarel

Aquarel van een pointillistische getekende boom, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.

632. Aquarel, Willy Sluiter

Aquarel, Jeu de Boules spelers, rechtsboven gesigneerd Willy Sluiter. Eerste helft 20e eeuw.

633. Schilderij, Adri Verveen

Schilderij, olieverf, marouflé, havengezicht Rotterdam. Adri Verveen. Rechtsonder gesigneerd, midden vorige eeuw.

634. Aquarel, Jan Lucas van der Baan

Aquarel van de Martinitoren met Grote Markt te Groningen, Jan Lucas van de Baan (1912-1990). Linksonder gesigneerd J.L v.d. Baan ‘81.

636. Schilderij

Schilderij, olieverf op linnen, vrouw bij waterput. Linksonder gesigneerd en gedateerd 1929.

9725 CT Groningen