Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

356. Cloisonné dekseldoos, China

Chinese cloisonné dekseldoos in de vorm van een neushoorn, circa 1900.

357. Gemberpot, China

Porseleinen gemberpot met originele deksel, China, eind 19e eeuw.

358. Sake kruik, Japan

Porseleinen sake kruik, Japan, eerste helft 20e eeuw.

359. Borden, China

Vier porseleinen borden, China, 18e eeuw.

360. Kommen, Japan

Twee Imari porseleinen kommen, transferprint en schilderingen. Japan, eind 19e eeuw.

361. Loro Blonyo, Indonesië

Een zittend Javaans bruidspaar (Loro Blonyo), uit hout gesneden en beschilderd. Java Indonesië, tweede helft 20e eeuw.

362. Kastje en kistje

Een miniatuur juwelenkastje samen met een juwelenkistje, beide bewerkt met messing, midden 20e eeuw.

363. Kris

Zwarte Balinese kris, begin 20e eeuw.

364. Kris

Een Sulawesi (Celebes) kris, midden 20e eeuw.

365. Kris

Balinese dames kris met messing schede, midden 20e eeuw.

366. Kris

Javaanse kris met messing schede, midden 20e eeuw.

367. Boeddha

Grote huilende Yogi Boeddha gesneden uit kokoshout, eind 20e eeuw.

368. Blik

Beschilderd blik Chinoiserie, circa 1900.

369. Terracotta beeld, China

Terracotta beeld, grafgift, naar oud voorbeeld, China, 20e eeuw.

370. Houten beeld, Bali/Indonesië

Houten beeld, Bali/Indonesië, 20e eeuw.

371. Theepot, India

Messing Indiase theepot, midden 20e eeuw.

372. Happy Boeddha

Zittende lachende Boeddha met zeven kinderen, gemerkt aan de onderkant, midden 20e eeuw.

373. Vazen, China

Een paar porseleinen vazen naar Japans voorbeeld, China, eind 20e eeuw.

374. Kom, Japan

Porseleinen kom, Japan, 19e eeuw.

375. Boeddha, China

Metalen beeld van Boeddha, China, eind 20e eeuw.

377. Hoektafel, Japan

Japanse hoektafel voorzien van botanische decoratie en vogels, eerste helft 20e eeuw.

378. Stoel met snijwerk, Bali/Indonesië

Houten demontabele stoel uit Bali/Indonesië, gemerkt RIC 27, tweede helft 20e eeuw.

379. Kris, Djokja Indonesië

Indonesische Djokja kris met fijn gesneden houten Madura greep en een kling uit de 14e eeuw, gedreven messing pemdok.

380. Samoerai, Japan

Groot bronzen beeld van een Samoerai, Japan eind 20e eeuw.

381. Kunstwerk, China

Aziatisch kunstwerk, China, eind 20e eeuw.

9725 CT Groningen