Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
408. Cloisonné dekseldoos, China
Cloisonné dekseldoos in de vorm van een pompoen, China, midden 20e eeuw.
409. Theeservies
Jade theeservies bestaande uit zes kopjes, theepot en dienblad, tweede helft 20e eeuw.
410. Cloisonné altaar tafeltje
Miniatuur cloisonné altaar tafeltje met afbeelding van twee draken met brandende parel, eerste helft 20e eeuw.
411. Waterbuffels, Japan
Een paar Japanse handgestoken houten waterbuffels met ruiter, op een opengewerkt houten basement. Begin 20e eeuw
413. Vissenkom, China
Porseleinen vissenkom, China, eind 20e eeuw.
414. Borden, China, Kangxi periode
Chinese Borden, Kangxi periode.
415. Vaas, China
Monochrome Chinese Vaas, eerste helft/midden 20e eeuw.
417. Koro, Japan
Grote Japanse bronzen koro, 19e eeuw. Gebruikt als bloempot en daarom met ingeboorde gaten.
418. Vazen, trekpot en kom, China, Kangxi periode
Porseleinen vazen, trekpot en kom. China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.
419. Schotel, Japan
Porseleinen Japanse Imari schotel, groot model, 19e eeuw.
420. Lot aziatica, China
Twee rijstkommen, een kom en twee deksels, China, circa 1900.
421. Borden, China, Kangxi periode
Porseleinen borden, China, Kangxi periode ca. 1710.
422. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode
Een paar Chinese porseleinen kop-en-schotels met decor van krabben en baarzen. Kangxi 19e eeuw.
423. Vissenkom, China
Chinees porseleinen vissenkom met decor van bloemen en aan de buiten kant en binnen versierd met goudvissen, midden 20e eeuw.
424. Lot aziatica, Zuidoost China
Lot met zeven verschillende gebruiksvoorwerpen bestaande uit een voorraad pot, theepot, drinkschuitje, leisteen inktplaat, twee koekjes mallen, Zuidoost China, 19e eeuw.
425. Gemberpot, Japan
Porseleinen gemberpot met originele deksel, Japan, circa 1900.
426. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode
Zes porseleinen kop-en-schotels, China, Kangxi periode, circa 1700.
427. Bord, China, Kangxi periode
Porseleinen bord, China, Kangxi periode, circa 1700.
428. Hotpot, China
Messing hotpot, China, tweede helft 20e eeuw.
429. Vaas, Japan
Porseleinen vaas, Japan, eerste helft 20e eeuw.
430. Satsuma schaal, Japan
Keramische Satsuma schaal, Japan, eerste helft 20e eeuw.
431. Borden, China, Chienlung periode
Porseleinen borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.
9725 CT Groningen