426. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode

Zes porseleinen kop-en-schotels, China, Kangxi periode, circa 1700.

Kavelnummer en naam 426. Kop-en-schotels, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Hoogte 3,1 cm en max. diameter 12,7 cm.
Conditie Twee kop-en-schotel zijn niet beschadigd, andere kop-en-schotels een haarlijn en diverse frittings/chips.
Huidig bod€ 320
Verkoopprijs € 320
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen