408. Cloisonné dekseldoos, China

Cloisonné dekseldoos in de vorm van een pompoen, China, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 408. Cloisonné dekseldoos, China
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Hoogte 13 cm en breedte 20,5 cm.
Conditie Kleine beschadiging binnenkant.
Huidig bod€ 80
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen