424. Lot aziatica, Zuidoost China

Lot met zeven verschillende gebruiksvoorwerpen bestaande uit een voorraad pot, theepot, drinkschuitje, leisteen inktplaat, twee koekjes mallen, Zuidoost China, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 424. Lot aziatica, Zuidoost China
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Max. hoogte 18 cm en max. diameter 12 cm.
Conditie Diverse beschadigingen, zie foto's.
Huidig bod€ 70
Verkoopprijs € 70
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen