418. Vazen, trekpot en kom, China, Kangxi periode

Porseleinen vazen, trekpot en kom. China, begin 18e eeuw, Kangxi periode.

Kavelnummer en naam 418. Vazen, trekpot en kom, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Max. hoogte 8,6 cm en max. breedte 9,5 cm.
Conditie Diverse beschadigingen, zie foto's.
Huidig bod€ 190
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen