419. Schotel, Japan

Porseleinen Japanse Imari schotel, groot model, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 419. Schotel, Japan
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Hoogte 5,2 cm en diameter 31 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen