416. Vaas, China, Nanking

Chinese vaas, Nanking, 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 416. Vaas, China, Nanking
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen Hoogte 43 cm en diameter 20 cm.
Conditie Kleine restauratie.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen