Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

485. Netsukes, China

Vijf verschillende houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

486. Netsukes, China

Drie verschillende houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

487. Netsukes en snijwerk, China

Vier verschillende uit hout gesneden figuren, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

488. Theetegel, China

Geperste rechthoekige Chinese theetegel, 20e eeuw.

489. Kommen, China, Guangxu periode

Twee porseleinen kommen, China, ca. 1900, Guangxu periode.

490. Porseleinen kommen, China

Porseleinen kommen, zeebodem vondsten, China, 15e/16e eeuw.

491. Borden, Japan

Vier porseleinen borden, Japan, eind 19e eeuw.

492. Amulet op leer, China

Bronzen amulet op leer, China, 20e eeuw.

493. Kom, Japan

Lakwerk op hout, Japanse kom, 19e eeuw.

494. Theepot, China

Bronzen theepot, China, eind 20e eeuw.

495. Netsuke en snijwerk

Houten netsuke in de vorm van een os en een uit tagua noot gesneden aap, midden 20e eeuw.

496. Houtsnede, Japan

Houtsnede, Ando Hiroshige, Kyōka Tokaido, Chiryū, 1840-1842.
originele houtsnede, Japan 19e eeuw.

497. Snuff bottles, China

Drie Chinese gestoken snuff bottles, circa 1920.

499. Hime Daruma poppen, Japan, Matsuyama

Hime Daruma poppen, Japan, Matsuyama, midden 20e eeuw.

500. Aquarel, M. Schildt

Aquarel, Martinus (Martin) Schildt (Rotterdam 1867-1921), begin 1900.

501. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, landschap met zandverstuiving. Linksonder gesigneerd OE, midden 20e eeuw.

502. Grafische drukken, Frankrijk

Twee grafische drukken, pendanten van Franse uitgaansscene. Linksonder onduidelijk gesigneerd, jaren 50/60.

503. Gouache

Gouache, abstracte voorstelling, linksonder gesigneerd en gedateerd Lucebert '90.

504. Schilderij, M. Bergman

Schilderij, olieverf op doek, titel “Delftse vaart”. Rechtsonder gesigneerd M. Bergman en annotatie achterzijde, begin 20ste eeuw.

505. Schilderij, W. Scholten

Schilderij, olieverf op paneel, stilleven. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd W. Scholten 1926.

506. Aquarel

Aquarel, bosgezicht. Rechtsonder gesigneerd met monogram, midden 20e eeuw.

507. Gouache, A. Hernout

Gouache, ingelijst achter glas, ploeg met vier paarden. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd A. Hernout 2013.

508. Ets, Oscar Verpoorten

Kleurenets, scheepswerf de Biesbosch, Oscar Verpoorten (1951-2003). Met potlood gesigneerd en gedateerd, 1992.

509. Schilderij, H.C. Kranenburg

Schilderij, olieverf op doek, landschap. H.C. Kranenburg (1917-1987), rechtsonder gesigneerd, circa 1960.

510. Schilderij. W.S. Tomkin

Schilderij, olieverf op doek, zuidkust van Engeland. William Stephen Tomkin (1860-1940), linksonder gesigneerd, 20e eeuw.

9725 CT Groningen