Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

536. Schilderij, L. Redeau

Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd L. Redeau, eerste helft 20e eeuw.

537. Schilderij

Schilderij, olieverf op board. Rechtsonder gesigneerd met initialen J.R., eerste helft 20e eeuw.

538. Schilderij, Frans Langeveld

Schilderij, olieverf op doek, zandweg met meisje en koe. Frans Langeveld. Linksonder gesigneerd, begin 1900.

539. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Dordrecht. Rechtsonder onduidelijk gesigneerd, midden 20ste eeuw.

540. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Hooien in de Auvergne, naar Rosa Bonheur, rechtsonder gesigneerd, circa 1900.

541. Schilderij, Jan Korthals

Schilderij, olieverf op doek, Parijse straat scène. Annotatie achterzijde Rue du Faubourg Saint-Denis, Paris. Jan Korthals (1916-1976), rechtsonder gesigneerd. Circa 1950.

542. Schilderij, J. H. Plokker

Schilderij, olieverf op doek, Vanitas. Johannes Herbert Plokker (1907-1976), hoogleraar psychiatrie. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

543. Schilderij, Max van der Wissel

Schilderij, olieverf op doek, Max van der Wissel (1906-1999). Behoorde tot de tweede generatie Ploeg schilders en was verbonden aan Academie Minerva te Groningen. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1942.

544. Zeefdruk, Karel Appel

Zeefdruk, Karel Appel (Amsterdam, 25 april 1921 – Zürich, 3 mei 2006). Met potlood gesigneerd en gedateerd 1969, nummer 78/190.

545. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven. Toegeschreven aan Adriana Jacoba 'Adri' Pieck (1894-1982). Rechtsonder gesigneerd Adr. Pieck, eerste helft 20e eeuw.

546. Pasteltekening, Jaroslav Šimůnek

Pasteltekening, Jaroslav Šimůnek (Prague 1872 - 1939 Kouřim), Tsjechië. Landschap in impressionistische stijl met gescheurde aarde, 1906. Is voorzien van een voorzetglas, dit voorzetglas is niet gefotografeerd, wel aanwezig.

547. Schilderij, Ben Walrecht

Schilderij Paterswoldsemeer, olieverf op doek. Ben Walrecht (Groningen 1911-1980 Hilversum). Ben Walrecht was lid van de Groninger kunstenaarsvereniging De Ploeg. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

548. Schilderij, Alfred Van Neste

Schilderij, olieverf op doek, Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-1969). Linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

549. Schilderij, Frans Hellferich

Schilderij, olieverf op doek, eenden. Franciscus Willem ('Frans') Helfferich (1871-1941), rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

550. Aquarel, H.W. van Dulmen Krumpelman

Aquarel, heideveld met vennetje Drenthe, Heinrich Wilhelm van Dulmen Krumpelman (1911-1982). Telg uit de bekende kunstschilders familie van Dulmen-Krumpelman. Rechtsonder gesigneerd, 1961.

551. Tekening, A. Seidel

Pastel tekening, Gronings dorpsgezicht. Arthur Rudolf (Rudi) Seidel (1938). Tweede helft 20ste eeuw.

552. Zeefdruk, Anke Slooff

Zeefdruk, uitzicht Werkmanshuis. Anke Slooff (1957), rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1999.

553. Zeefdruk, Aldrik Salverda

Zeefdruk van Aldrik Salverda, kopperprent II Forma Aktua 82/400 uit 1986.

554. Zeefdruk

Zeefdruk van Henri de Wolf, ter gelegenheid van het 40 jarig bestaan van Galerie Forma Aktua in 1990. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990, eigendruk, nummer 52/100.

555. Schilderij George Martens (1894-1979)

Schilderij, olieverf op doek, Vanitas. Gijsbert 'George' Martens rechtsboven gesigneerd en gedateerd, 1946.

556. Schilderij, Jose Noja Ortega

Schilderij, portret van een clown, olieverf op doek. Jose Noja Ortega 1966, rechtsonder gesigneerd.

557. Schilderij, Wonink

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Wonink, circa 1970.

558. Schilderij, G.A. Gretser

Schilderij, olieverf op doek, marouflé. Gijsbertus Arnoldus Gretser (1815-1864), rechts in het midden gesigneerd, circa 1850.

559. Ets, Anton Heyboer

Ets, Anton Heyboer (Sabang 9 februari 1924 – Den Ilp, 9 april 2005) uit 1984/85. Eigen druk.

560. Schilderijen

Pendanten, olieverf op doek, pater met señorita. Rechtsonder gesigneerd, circa 1900.

9725 CT Groningen