Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
637. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, portret van een Balinese man. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
638. Schilderij, W. Hoving
Schilderij, gemengde techniek. non-figuratieve voorstelling. Wietse Hoving (1911 - 1998), rechtsonder gesigneerd. Circa 1965.
639. Schilderij, Jo Weijers
Schilderij, olieverf op doek, heuvellandschap Elzas. Jo Weijers (1900-1992), rechtsonder gesigneerd, circa 1965.
640. Tekeningen
Ingelijste pentekeningen, rechtsonder gesigneerd D.H.W. Filarski, midden 20e eeuw.
641. Schilderij, Benno Logtenberg
Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven met gemberpot en kruik. Benno Logtenberg (1909-1980), rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
642. Schilderij, A. van Wissen
Schilderij, olieverf op doek, heidelandschap. A. Van Wissen, rechtsonder gesigneerd, midden vorige eeuw.
643. Schilderij, Clement van Vlaardingen
Schilderij, olieverf op doek, stilleven met gemberpot en klaprozen. Clement van Vlaardingen (1916-1972), rechtsonder gesigneerd, midden 20ste eeuw.
644. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
645. Aquarel, Kees Verwey
Aquarel, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd Kees Verwey, midden 20e eeuw.
646. Schilderij, H. Klinkhamer
Schilderij, olieverf op doek, Henk Klinkhamer (1952-2019). Serie nr. 7 "The Australian Visitor", linksonder gesigneerd en annotatie achterzijde.
647. Schilderij, H. Klinkhamer
Schilderij, olieverf op doek, Henk Klinkhamer (1952-2019). Serie nr. 12 "Train to Nagasaki", linksonder gesigneerd en annotatie achterzijde.
648. Schilderij, G. Capelle
Schilderij, olieverf op doek, portret van Ayaan Hirsi Ali. Rechtsonder gesigneerd G. Capelle.
649. Collage, Kurt Schwitters
Ingelijste papiercollage, gesigneerd en toegeschreven aan Kurt Schwitters. Gedateerd 1946.
650. Schilderijen
Pendanten, olieverf op paneel, heuvellandschap, eerste helft 20e eeuw.
651. Pastelkrijttekening
Pastelkrijttekening, wilde bloemen. Rechtsonder gesigneerd K. Vapil, midden 20e eeuw.
652. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd met monogram en toegeschreven aan Jan Sluijters, eerste helft 20e eeuw.
653. Aquarel
Aquarel Marokko, gesigneerd linksonder Moilliet Maroc, eerste helft 20ste eeuw.
654. Schilderij
Schilderij, inkt op karton, Jezus met staf voor het meer van Gennézareth. Rechtsboven gesigneerd met initialen FR, in de stijl van Félicien Rops.
655. Aquarel
Aquarel, liggend naakt, rechts gesigneerd Permeke, eerste helft 20e eeuw.
656. Zeefdruk
Zeefdruk, drie keer de kop van een labrador, met potlood gesigneerd en genummerd 63/575.
657. Tekening
Houtskool tekening, linksonder gesigneerd P. van der Hem. Eerste helft 20e eeuw.
658. Schilderij
Schilderij, olieverf op hardboard, winterlandschap. Linksonder gesigneerd met monogram PB.
659. Schilderij, Jaap Vijn
Schilderij, acryl op doek, zittend naakt. Jaap Vijn, linksonder gesigneerd.
660. Schilderij, Jaap Vijn
Schilderij, acryl op doek, liggend naakt. Jaap Vijn, linksonder gesigneerd.
661. Schilderij, Charles Leickert
Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen