Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

637. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, portret van een Balinese man. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

638. Schilderij, W. Hoving

Schilderij, gemengde techniek. non-figuratieve voorstelling. Wietse Hoving (1911 - 1998), rechtsonder gesigneerd. Circa 1965.

639. Schilderij, Jo Weijers

Schilderij, olieverf op doek, heuvellandschap Elzas. Jo Weijers (1900-1992), rechtsonder gesigneerd, circa 1965.

640. Tekeningen

Ingelijste pentekeningen, rechtsonder gesigneerd D.H.W. Filarski, midden 20e eeuw.

641. Schilderij, Benno Logtenberg

Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven met gemberpot en kruik. Benno Logtenberg (1909-1980), rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

642. Schilderij, A. van Wissen

Schilderij, olieverf op doek, heidelandschap. A. Van Wissen, rechtsonder gesigneerd, midden vorige eeuw.

643. Schilderij, Clement van Vlaardingen

Schilderij, olieverf op doek, stilleven met gemberpot en klaprozen. Clement van Vlaardingen (1916-1972), rechtsonder gesigneerd, midden 20ste eeuw.

644. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

645. Aquarel, Kees Verwey

Aquarel, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd Kees Verwey, midden 20e eeuw.

646. Schilderij, H. Klinkhamer

Schilderij, olieverf op doek, Henk Klinkhamer (1952-2019). Serie nr. 7 "The Australian Visitor", linksonder gesigneerd en annotatie achterzijde.

647. Schilderij, H. Klinkhamer

Schilderij, olieverf op doek, Henk Klinkhamer (1952-2019). Serie nr. 12 "Train to Nagasaki", linksonder gesigneerd en annotatie achterzijde.

648. Schilderij, G. Capelle

Schilderij, olieverf op doek, portret van Ayaan Hirsi Ali. Rechtsonder gesigneerd G. Capelle.

649. Collage, Kurt Schwitters

Ingelijste papiercollage, gesigneerd en toegeschreven aan Kurt Schwitters. Gedateerd 1946.

650. Schilderijen

Pendanten, olieverf op paneel, heuvellandschap, eerste helft 20e eeuw.

651. Pastelkrijttekening

Pastelkrijttekening, wilde bloemen. Rechtsonder gesigneerd K. Vapil, midden 20e eeuw.

652. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd met monogram en toegeschreven aan Jan Sluijters, eerste helft 20e eeuw.

653. Aquarel

Aquarel Marokko, gesigneerd linksonder Moilliet Maroc, eerste helft 20ste eeuw.

654. Schilderij

Schilderij, inkt op karton, Jezus met staf voor het meer van Gennézareth. Rechtsboven gesigneerd met initialen FR, in de stijl van Félicien Rops.

655. Aquarel

Aquarel, liggend naakt, rechts gesigneerd Permeke, eerste helft 20e eeuw.

656. Zeefdruk

Zeefdruk, drie keer de kop van een labrador, met potlood gesigneerd en genummerd 63/575.

657. Tekening

Houtskool tekening, linksonder gesigneerd P. van der Hem. Eerste helft 20e eeuw.

658. Schilderij

Schilderij, olieverf op hardboard, winterlandschap. Linksonder gesigneerd met monogram PB.

659. Schilderij, Jaap Vijn

Schilderij, acryl op doek, zittend naakt. Jaap Vijn, linksonder gesigneerd.

660. Schilderij, Jaap Vijn

Schilderij, acryl op doek, liggend naakt. Jaap Vijn, linksonder gesigneerd.

661. Schilderij, Charles Leickert

Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

9725 CT Groningen