661. Schilderij, Charles Leickert

Schilderij, olieverf op paneel. Charles Henri Joseph Leickert (Brussel, 22 september 1816 — Mainz, 5 december 1907) was een Belgische kunstschilder, gespecialiseerd in Hollandse landschappen en stadsgezichten. Linksonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 661. Schilderij, Charles Leickert
Veiling Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
Afmetingen 26 x 35 cm.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen