Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

662. Schilderij, E. Pieters

Schilderij, paard en wagen, olieverf op paneel. Evert Pieters (Amsterdam 1856-1932 Laren). Linksonder gesigneerd. Circa 1920.

663. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. abstracte voorstelling. Rechtsonder gesigneerd met initialen PO en achterzijde gesigneerd P. Ouborg, eerste helft 20e eeuw.

664. Schilderij, G. Vogels

Schilderij, olieverf op paneel, zelfportret van schilder aan het werk op. Annotatie achterzijde G. Vogels, eind 19e eeuw.

665. Schilderij, Paerels

Schilderij, olieverf op doek, strand bij Oostende. Linksonder gesigneerd Paerels, circa 1935.

666. Ets, Ton Diekstra

Ets met titel “Marokko II, de overwinning”, Ton Diekstra. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1994. Oplagenummer 12/40.

667. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel, Oude laan Olterterp. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

668. Schilderij, 18e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Halflang portret afgeleid van het bovenste deel van een schilderij van Guido Reni "Judith en Holofernes" (Galleria Spada-collectie, Rome). Italiaanse school 18e eeuw.

669. Zeefdrukken

Twee zeefdrukken, waaronder een koppermaandag prent met de titel “US Sex Force 1967” uit 2016, 115/200, rechtsonder gesigneerd. Tweede zeefdruk in een oplage 131/150, gesigneerd Rita Lentz.

670. Schilderij

Abstract schilderij, olieverf met materie, verso gesigneerd en gedateerd S. Koren '67.

671. Aquarellen

Pendanten, abstracte aquarellen, beide gesigneerd en gedateerd Constant '75.

672. Schilderij

700. Beeld, Ivoorkust

Houten beeld, moeder met kind, Baoule Ivoorkust, Dan milieu, midden 20e eeuw.

701. Beeld, Makonde Tanzania

Uit hout gesneden beeld van een vrouw, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

702. Beeld, Makonde Tanzania

Uit hout gesneden beeld van een man, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

703. Beeld, Makonde Tanzania

704. Beelden, Makonde Tanzania

Drie verschillende uit hout gesneden beelden, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

705. Beelden, Makonde Tanzania

Twee verschillende uit hout gesneden beelden van een man en een vrouw, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

706. Beelden, Makonde Tanzania

Twee verschillende uit hout gesneden beelden, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

707. Beeld, Makonde Tanzania

Uit hout gesneden beeld, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

708. Lot beelden

Lot verschillende uit hout gesneden Afrikaanse beelden, tweede helft 20e eeuw.

709. Beeld, Makonde Tanzania

710. Beeld, Makonde Tanzania

711. Beeld

Uit hout gesneden beeld van een drietal figuren, midden 20e eeuw.

712. Beelden, Makonde Tanzania

713. Beelden, Makonde Tanzania

Twee houten beelden, Makonde stam Tanzania, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen