Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

586. Schilderij

Schilderij, olieverf op paneel. Hollands winterlandschap, eind 20e eeuw.

587. Schilderij

588. Schilderij, C. Verschuur

Schilderij, olieverf op doek, landschap met koeien. C. Verschuur, pseudoniem van Cor Buiter (1888-1966 ), rechtsonder gesigneerd.

589. Schilderij, J. Van Rossum

Schilderij, olieverf op doek, titel “Bosgezicht”. J. van Rossum, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1972.

590. Aquarel, Jan van de Zee

Aquarel, Jan van der Zee (Leeuwarden, 16 februari 1898 - Groningen, 15 december 1988). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1944.

591. Gouache, Christophe van der Windt

Gouache, polderlandschap met boerderij en molen bij avondschemering. Christophe van der Windt (1877-1952), rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

592. Tekening

Tekening, veelkleurige abstracte voorstelling met geometrische motieven. Onderin gesigneerd en gedateerd.

593. Schilderij, Eduardo Moscoso

Schilderij, olieverf op linnen, Eduardo Moscoso, Equador. Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1992.

594. Aquarel, Jan Popkes van der Zee

Aquarel, boerenerf met twee schuren, Jan Popkes van der Zee (1950). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

595. Grafische druk, Jo Havenith

Grafische druk van een aquarel van Jo Havenith. Titel “Vergezicht op het Dorp Eys”, nummer 299/400 uit 1983.

596. Aquarel, C. Haspes

Aquarel, C. Haspes. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e eeuw.

597. Schilderij, Jaques Klein

Schilderij, landschap, olieverf op doek, Jaques Klein. Rechtsonder gesigneerd, uit de jaren 50.

598. Schilderij, W. Carbin

Schilderij, olieverf op doek. Wilhelmine (Mien) Carbin-Gips (1897-1975). Links onder gesigneerd en gedateerd 1946.

599. Schilderij, Viester

Schilderij, olieverf op doek. Johannes Hendrik Viester (1908-1983). Linksonder gesigneerd.

600. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, mediterraan landschap, rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

601. Schilderij, Kurt Meyer-Eberhardt

Schilderij, olieverf op doek. Kurt Meyer-Eberhardt (Leipzig 1895-1977 München), rechtsonder gesigneerd.

602. Schilderij, J.W. de Jonge

Schilderij, olieverf op board, Orvelte. J.W. de Jonge, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1965.

603. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, boerenerf. Rechtsonder gesigneerd met monogram, annotatie achterzijde D. Römer 1918.

604. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, bospad langs beek. Linksonder gesigneerd, begin 20e eeuw.

605. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

606. Schilderij, Jos van Dijk

Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij. Jos van Dijk (1913-2000), rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

607. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, boslandschap. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

608. Schilderij

Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij en paarden. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

609. Schilderij, B. Long

Twee kleurrijke acryl schilderijen, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.

610. Schilderij

Schilderij, olieverf op board. Achterzijde vermelding van de naam Jet Zondag.

9725 CT Groningen