Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
586. Schilderij
Schilderij, olieverf op paneel. Hollands winterlandschap, eind 20e eeuw.
587. Schilderij
588. Schilderij, C. Verschuur
Schilderij, olieverf op doek, landschap met koeien. C. Verschuur, pseudoniem van Cor Buiter (1888-1966 ), rechtsonder gesigneerd.
589. Schilderij, J. Van Rossum
Schilderij, olieverf op doek, titel “Bosgezicht”. J. van Rossum, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1972.
590. Aquarel, Jan van de Zee
Aquarel, Jan van der Zee (Leeuwarden, 16 februari 1898 - Groningen, 15 december 1988). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1944.
591. Gouache, Christophe van der Windt
Gouache, polderlandschap met boerderij en molen bij avondschemering. Christophe van der Windt (1877-1952), rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
592. Tekening
Tekening, veelkleurige abstracte voorstelling met geometrische motieven. Onderin gesigneerd en gedateerd.
593. Schilderij, Eduardo Moscoso
Schilderij, olieverf op linnen, Eduardo Moscoso, Equador. Rechtsboven gesigneerd en gedateerd 1992.
594. Aquarel, Jan Popkes van der Zee
Aquarel, boerenerf met twee schuren, Jan Popkes van der Zee (1950). Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
595. Grafische druk, Jo Havenith
Grafische druk van een aquarel van Jo Havenith. Titel “Vergezicht op het Dorp Eys”, nummer 299/400 uit 1983.
596. Aquarel, C. Haspes
Aquarel, C. Haspes. Rechtsonder gesigneerd, eind 20e eeuw.
597. Schilderij, Jaques Klein
Schilderij, landschap, olieverf op doek, Jaques Klein. Rechtsonder gesigneerd, uit de jaren 50.
598. Schilderij, W. Carbin
Schilderij, olieverf op doek. Wilhelmine (Mien) Carbin-Gips (1897-1975). Links onder gesigneerd en gedateerd 1946.
599. Schilderij, Viester
Schilderij, olieverf op doek. Johannes Hendrik Viester (1908-1983). Linksonder gesigneerd.
600. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, mediterraan landschap, rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
601. Schilderij, K. Meyer
Schilderij met landschappelijke voorstelling met eenden door K. Meyer, rechtsonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw.
602. Schilderij, J.W. de Jonge
Schilderij, olieverf op board, Orvelte. J.W. de Jonge, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1965.
603. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, boerenerf. Rechtsonder gesigneerd met monogram, annotatie achterzijde D. Römer 1918.
604. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, bospad langs beek. Linksonder gesigneerd, begin 20e eeuw.
605. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
606. Schilderij, Jos van Dijk
Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij. Jos van Dijk (1913-2000), rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.
607. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, boslandschap. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
608. Schilderij
Schilderij, olieverf op doek, landschap met boerderij en paarden. Rechtsonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.
609. Schilderij, B. Long
Twee kleurrijke acryl schilderijen, jaren '60. Linksonder gesigneerd B. Long.
610. Schilderij
Schilderij, olieverf op board. Achterzijde vermelding van de naam Jet Zondag.
9725 CT Groningen