Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021

Borden, China, Chienlung periode

Porseleinen borden, China, Chienlung periode, 18e eeuw.

Porseleinen Imari borden, China, 18e eeuw, Chienlung periode.

Porseleinen borden met tuindecoratie , China, 18e eeuw, Chienlung periode.

Rijstschotel, Japan

Porseleinen rijstschotel, Japan, eind 19e eeuw.

Cloisonné vazen, Japan

Cloisonné vazen, Japan, begin 20e eeuw.

Vazen en koro, Japan

Bronzen vazen en koro, Japan, eind 19e eeuw.

Theepot, China, Kangxi periode

Porseleinen theepot, China, Kangxi periode, circa 1700.

Trekpotje en schotel, China

Porseleinen trekpotje en schotel, China, 18e eeuw.

Snuiffles, China

Benen snuiffles met metalen montering, China, tweede helft 20e eeuw.

Netsukes, China

Drie verschillende Chinese benen netsukes in de vorm van Chinese wijzen, eind 20e eeuw.

Snijwerk

Drie uit tagua noot gesneden figuren, eind 20e eeuw.

Porseleinen "kraak" schotel, Japan

Porseleinen "kraak" schotel, Japan, 18e eeuw.

Netsukes, China

Houten netsukes, China, tweede helft 20e eeuw.

Muis

Barnstenen beeldje van een aan zijn oor krabbende muis.

Netsukes, China

Twee Chinese benen netsukes in de vorm van vissers, gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

Netsukes en snijwerk

Twee uit tagua noot gesneden netsukes en een snijwerk van tagua noot, eind 20e eeuw.

Netsuke, China

Uit tagua noot gesneden netsuke in de vorm van een sumoworstelaar, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

Netsukes, China

Twee Chinese benen netsukes in de vorm van een man en vrouw, eind 20 eeuw.

Snijwerk, China

Lot uit tagua noot gesneden snijwerkjes in de vorm van Chinese wijzen, eind 20e eeuw.

Snijwerk, China

Lot houtsnijwerkjes in de vorm van netsukes, eind 20e eeuw.

Schotels en kom, Japan/China

Vier schotels en een kom, Japan/China. Chinese kom met vis 21e eeuw, Japanse schotels circa 1920.

Rijstkommen, schotels en kom, China

Porseleinen rijstkommen, schotels en kom, China, 18e, 19e en 20e eeuw. Rijstkommen met rijstkorrelmotief eerste helft 20e eeuw, blauw schoteltje 18e eeuw en zeskantige kom 19e eeuw.

Wierookbrander, China

Bronzen wierookbrander, China, 20e eeuw.

Yixing theepot, China

Yixing theepot, China, eind 20e eeuw.

Klapmuts kom met zilveren beugel, China, Kangxi, Mark and Period

Klapmuts kom met zilveren hengsel, China, circa 1700, Kangxi periode. Zilveren beugel uit de 19e eeuw, Mark and Period.

9725 CT Groningen