Veiling: Veiling 36 sessie 2, dinsdag 14 december 2021
382. Sake ton, Japan
Houten display voor sake verkoper, Japan, tweede helft 20e eeuw.
383. Sake vat, Japan
Porseleinen sake vat, Japan, tweede helft 20e eeuw.
384. Theeservies, Japan
Porseleinen Arita theeservies, Japan, tweede helft 20e eeuw.
385. Schotels, Shunga, Japan
Tien porseleinen schotels met erotische Shunga afbeeldingen, Japan, eind 20e eeuw.
386. Lot speksteen
Lot speksteen met verschillende speksteen voorwerpen, tweede helft 20e eeuw.
388. Kabuto helm op kussen, Japan
Kabuto helm op kussen Japan, tweede helft 20e eeuw.
389. Sake vat, Japan
Porseleinen sake vat, Japan, midden 20e eeuw.
390. Tabakspot, Bankaware, Indonesië
Tinnen tabakspot, Bankaware, Indonesië, eerste helft 20e eeuw. Onderop stempel van Ranukaj Pinang, Banks Ralie & Co.
391. Sake kruik, Japan
Porseleinen sake kruik, Japan, eerste helft 20e eeuw.
392. Vazen, China
Chinese Famille Rose vazen, midden 20e eeuw.
393. Pagode lamp
Porseleinen pagode vormgegeven geurlampje met florale decoratie, circa 1950.
394. Vaas, Japan
Aardewerk vaas met lakwerk, Japan, eerste helft 20e eeuw.
395. Hibachi, Japan
Japans bamboe houten hibachi met een koperen kom en recipiënt, eerste helft 20e eeuw.
396. Spiegel, Japan, Meiji periode
Japanse bronzen handspiegel, Meiji periode. Gedecoreerd met florale motieven, circa 1900.
397. Porseleinen schaal, Arita, Japan
Porseleinen schaal, Arita, Japan, tweede helft 20e eeuw.
398. Sake kruik, Japan
399. Hibachi, Japan
Japanse hibachi, doosvormig en bekleed met koper om brandende houtskool vast te houden. Oorspronkelijk gebruikt om kamers te verwarmen, begin 20 eeuw.
400. Netsuke, Japan, Meiji periode
Ivoren netsuke in de vorm van een eend, Japan, Meiji periode (1868-1912). Aan de onderzijde gemerkt met Japans teken.
402. Lot Cloisonné, China
Lot met drie Chinese cloisonné dekseldoosjes en twee eenden, midden 20e eeuw.
403. Koro, Japan, Meiji periode
Bewerkte Japans bronzen koro, Meiji periode, circa 1900.
404. Cloisonné schalen, China
Drie Chinese cloisonné schalen met afbeelding van een draak met een parel. Circa 1920.
405. Jadebeeld, China
Een Chinees celadonkleurig jadesnijwerk van een ram. Het dier ligt met zijn benen onder het lichaam, het hoofd geheven en met de hoorns naar achteren gericht. De steen heeft bruine insluitsels. Circa 1900.
406. Cloisonné miniatuur altaartafel, China
Miniatuur cloisonné altaar tafeltje met afbeelding van twee draken met brandende parel, eerste helft 20e eeuw.
407. Boeddha
Grote houten Boeddha met staf en goudkleurige omslagdoek voorzien van decoraties. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen