154. Beelden

Duitse porseleinen beelden van musicerend paar en paar met koets, in romantische sfeer.

Kavelnummer en naam 154. Beelden
Veiling Veiling 35 sessie 1
Afmetingen Max. hoogte 16,5 cm en max. breedte 12 cm.
Conditie Een onderarm ontbreekt en oor paard beschadigd.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen