Veiling: Veiling 35 sessie 1

1. Schaal

Blauwe glazen bloemvormige schaal, Walther glas Duitsland,circa 1970.

Huidig bod: € 20

2. Vaas, Elysia Verhoeven

Een moderne glazuurde aardewerken vaas, gemaakt door keramiste Elysia Verhoeven.

Huidig bod: € 30

3. Deurstopper, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch

Leren deurstopper in de vorm van een eend, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch, circa 1960.

Huidig bod: € 80

4. Boot in fles

Huidig bod: € 35

5. Sculptuur

Bronzen sculptuur op zwarte natuurstenen sokkel, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 25

6. Lot bestek

Twaalf verzilverde koffie- en theelepels, twaalf gebaksvorkjes en een suikerschepje. Alles in originele dozen, circa 1960.

Huidig bod: € 20

7. Hoed

Zwarte hoge hoed in originele doos, Gebr. Oostvogel Hengelo. Circa 1900.

Huidig bod: € 30

8. Pistoolbestek

Mes en vork met houten pistoolhandvat India, circa 1950.

Huidig bod: € 40

9. Kleurenets, Hegelund

Kleurenets van een Deens dorpsgezicht, gesigneerd Peter Hegelund, in oorspronkelijke lijst, jaren 30.

Huidig bod: € 25

10. Vaas, Marokko

Aardewerken Marokkaanse vaas uit pottenbakkerij A. Serghini. Safi, Midden 20e eeuw.

Huidig bod: € 10

11. Stoel, Gispen

Industriële buisframe stoel met zwevende armleggers, model 207. Ontworpen door W. H. Gispen.

Huidig bod: € 70

12. Theepot

Beschilderde porseleinen theepot, 20e eeuw.

Huidig bod: € 5

13. Tuinvazen

Gietijzeren tuinvazen, eind 20e eeuw.

Huidig bod: € 130

14. Fauteuil

Biedermeier armfauteuil, eind 19e eeuw.

Huidig bod: € 20

15. Bijzettafel

Vintage bijzettafel van hout en metaal, circa 1960.

Huidig bod: € 170

16. Bijzettafel

Houten vintage bijzettafel met metaal en op wieltjes, circa 1960.

Huidig bod: € 35

17. Plantenbak

Messing plantenbak met reliëf decor van een mand vol geoogst fruit en hengsels in de vorm van leeuwenkoppen. Circa 1900.

Huidig bod: € 25

18. Lot houten kistjes

Huidig bod: € 45

19. Fauteuil

Huidig bod: € 5

20. Plantentafel

Notenhouten plantentafen met geschulpt blad op cabriole poten. Circa 1900.

Huidig bod: € 30

21. Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Plateelschaal Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.

Huidig bod: € 15

22. Bijzettafel

Eikenhouten bijzettafel, tafelblad ingelegd met tegels uit de 19e eeuw.

Huidig bod: € 25

23. Schilderij, ter Braake

Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Fredrik Leonard "Frits" ter Braake (Almelo, 1897 - Groningen, 1977). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1965.

Huidig bod: € 40

24. Serveerschaal

Serveerschaal met porseleinen tegel en opstaande nikkelenrand, circa 1930.

Huidig bod: € 10

25. Lot bladmuziek

Huidig bod: € 15

9725 CT Groningen