Veiling: Veiling 35 sessie 1
101. Speeltafel
Opklapbare speeltafel met groen velours, eiken basis met mahonie fineer en onderliggende lade voor spelbenodigdheden. Eind 19e eeuw.
102. Vaas
Chinese Famille Rose stijl vaas, Kanton, midden 20e eeuw.
104. Dressboy
Kledingstandaard zogenaamde dressboy, circa 1950.
106. Ton
Houten ton met messing beslag, eerste helft 20e eeuw.
107. Kast
Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen deuren en lade, 19e eeuw.
108. Commode
Mahoniehouten tweedeurs commode met lade en legplanken, circa 1900.
109. Scheepskist
Scheepskist met initialen E.A.D.D. op de achterkant, zonder sleutel en afgesloten. Circa 1930.
111. Comtoise
Franse comtoise, gesigneerd David. Omstreeks 1900.
112. Hutkoffer
Groene hutkoffer met messing beslag en houten stoot banden. Circa 1925.
113. Kapstok, Jugendstil
Nederlandse notenhouten Jugendstil kapstok met vijf messing haken. Gedecoreerd met snijwerk van eikentakken, eekhoorns en de tekst "welkom hier binnen". Circa 1920.
114. Bierkratten
Vier houten bierkratten met opdruk "Heineken het meest getapt", gedateerd 1964 tot 1972.
115. Transportkisten
Twee houten transportkisten met opdruk voor Amerikaanse typemachines, de Remington typewriter. Gedateerd 1952.
116. Lamp, Art Deco
Art Deco tafellamp, chromen basement met zeskantige witte glazen kap. Eerste helft 20e eeuw.
117. Dienblad
Tegeldienblad met opstaande nikkelen rand, circa 1930.
118. Lot religie
Lot met verschillende wijwaterbakjes, een crucifix en bronzen plaquette. Eerste helft 20e eeuw.
119. Dienblad
Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand, circa 1930.
120. Lot religie
Lot met verschillende religieuze voorwerpen, eerste helft 20e eeuw.
121. Schalen, Mobach
Twee met krimpglazuur bewerkte schalen, Mobach Utrecht. Circa 1960.
122. Schalen
Drie verschillende aardewerken schalen, circa 1970.
123. Lot plateel
Lot met acht verschillende platelen voorwerpen, midden 20e eeuw.
124. Boeksimulanten
Drie verschillende houten kistjes, met leer bekleed, in de vorm van een boek. Eind 20e eeuw.
125. Schilderij
Beschilderde ingelijste tegel, rechtsonder gesigneerd, 20e eeuw.
9725 CT Groningen