Veiling: Veiling 35 sessie 1

176. Kanopeddel

Houten kanopeddel uit één stuk, gemerkt Kober weltmeister Helsinki. Circa 1975.

177. Buisstoelen

Vier chromen buisstoelen met zwarte zadelleren zit-en rug vlak, circa 1980.

178. Rookstoel

Eikenhouten Duitse rookstoel Gründerzeit. Circa 1900.

179. Kamferkist

Rondom bewerkte houten Chinese kamferkist met messing slotplaten. Eerste helft 20e eeuw.

180. Booglamp

Chromen verstelbare booglamp met plexiglaskap en marmeren voet. Circa 1980.

181. Bijzettafel

Kastanje houten bijzettafel met een lade. Midden 20e eeuw.

182. Ton

Ovale eikenhouten ton met messing banden, midden 20e eeuw.

183. Golfset

Golfset Dunlopkar en Skymaxtas met zes clubs (halve set).

184. Bijzettafel

Islamitisch octogonale met messing ingelegd bijzettafel. Begin 20e eeuw.

185. Staande lamp, Artilux

Zwarte metalen staande lamp, Artilux Zweden. Circa 1970.

186. Staande lamp

Engelse staande lamp van vlekkenhout met getorste poot. Eerste helft 20e eeuw.

187. Lot poppen

188. Lot poppen

189. Lot curiosa

190. Lot voorraadpotten

Twaalf porseleinen voorraadpotten met opschrift. Eerste helft 20e eeuw.

192. Lot curiosa

193. Lot tin en koper

194. Lot glaswerk

Lot ruitwaaier motief geslepen glaswerk. begin 20e eeuw

195. Lot koper en messing

196. Lot curiosa

197. Lot tin

198. Bijzettafels

Nest met twee bijzettafels, chromen poten met rookglazen blad. Circa 1970.

199. Lot textiel

Lot met damast en textiel.

200. Lot lijsten

Lot met vijf verschillende lijsten.

9725 CT Groningen