Veiling: Veiling 35 sessie 1
176. Kanopeddel
Houten kanopeddel uit één stuk, gemerkt Kober weltmeister Helsinki. Circa 1975.
177. Buisstoelen
Vier chromen buisstoelen met zwarte zadelleren zit-en rug vlak, circa 1980.
178. Rookstoel
Eikenhouten Duitse rookstoel Gründerzeit. Circa 1900.
179. Kamferkist
Rondom bewerkte houten Chinese kamferkist met messing slotplaten. Eerste helft 20e eeuw.
180. Booglamp
Chromen verstelbare booglamp met plexiglaskap en marmeren voet. Circa 1980.
181. Bijzettafel
Kastanje houten bijzettafel met een lade. Midden 20e eeuw.
182. Ton
Ovale eikenhouten ton met messing banden, midden 20e eeuw.
183. Golfset
Golfset Dunlopkar en Skymaxtas met zes clubs (halve set).
184. Bijzettafel
Islamitisch octogonale met messing ingelegd bijzettafel. Begin 20e eeuw.
185. Staande lamp, Artilux
Zwarte metalen staande lamp, Artilux Zweden. Circa 1970.
186. Staande lamp
Engelse staande lamp van vlekkenhout met getorste poot. Eerste helft 20e eeuw.
190. Lot voorraadpotten
Twaalf porseleinen voorraadpotten met opschrift. Eerste helft 20e eeuw.
194. Lot glaswerk
Lot ruitwaaier motief geslepen glaswerk. begin 20e eeuw
198. Bijzettafels
Nest met twee bijzettafels, chromen poten met rookglazen blad. Circa 1970.
9725 CT Groningen