Veiling: Veiling 35 sessie 1

151. Servies

Porseleinen servies gemerkt Schau-W-bach, De Keramstudio Schaubach. Circa 1950.

152. Voorraadbussen

Twee verschillende voorraadbussen met opdruk, eind 20e eeuw.

153. Beeld

Polychroom beschilderd houten beeld van knielende jongen. Eind 20e eeuw.

154. Beelden

Duitse porseleinen beelden van musicerend paar en paar met koets, in romantische sfeer.

155. Lot Japans porselein

156. Lot tin

157. Lot curiosa

158. Lot servies

159. Lot kristal en glas

160. Plafonnières

161. Lot tin

162. Beelden

Twee polychroom beschilderde houten beelden van slapende kinderen.

163. Eetkamerstoelen

Vier Biedermeier eetkamerstoelen met ballonrug, Cuba mahoniehout met tartanstof zitting.

164. Armstoel

Essenhouten armstoel, Chippendale stijl, 19e eeuw.

165. Armstoel

Notenhout armstoel met stoffen zitting. Midden 20e eeuw.

166. Halbank

Halbank met biezen zitting, eerste helft 20e eeuw.

167. Eetkamerstoelen

Een paar Regency stijl eetkamerstoelen. Tweede helft 20e eeuw.

168. Tilt top tafel

Notenhouten tilt top tafel met ovaal kantelblad. Eind 19e eeuw.

169. Armstoel

Eikenhouten Engelse armstoel, 19e eeuw.

170. Rolluikkastje, Eshuis & Co

Eikenhouten rolluikkastje, gemerkt Eshuis & Co, Dalfsen. Midden 20e eeuw.

171. Beeld

Polychroom beschilderd houten beeld van knielende jongen, eind 20e eeuw.

172. Theestoof

Achtkantige notenhouten theestoof met messing binnenbak en ramskopbeslag. Eind 19e eeuw.

173. Stoel

Essenhouten Engelse Windsor stoel met zadelzitting, begin 20e eeuw.

174. Emmer

Eikenhouten wasemmer met messing banden. Circa 1900.

175. Beelden

Twee Afrikaanse houten beelden, tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen