Veiling: Veiling 35 sessie 1
151. Servies
Porseleinen servies gemerkt Schau-W-bach, De Keramstudio Schaubach. Circa 1950.
152. Voorraadbussen
Twee verschillende voorraadbussen met opdruk, eind 20e eeuw.
153. Beeld
Polychroom beschilderd houten beeld van knielende jongen. Eind 20e eeuw.
154. Beelden
Duitse porseleinen beelden van musicerend paar en paar met koets, in romantische sfeer.
162. Beelden
Twee polychroom beschilderde houten beelden van slapende kinderen.
163. Eetkamerstoelen
Vier Biedermeier eetkamerstoelen met ballonrug, Cuba mahoniehout met tartanstof zitting.
164. Armstoel
Essenhouten armstoel, Chippendale stijl, 19e eeuw.
165. Armstoel
Notenhout armstoel met stoffen zitting. Midden 20e eeuw.
166. Halbank
Halbank met biezen zitting, eerste helft 20e eeuw.
167. Eetkamerstoelen
Een paar Regency stijl eetkamerstoelen. Tweede helft 20e eeuw.
168. Tilt top tafel
Notenhouten tilt top tafel met ovaal kantelblad. Eind 19e eeuw.
170. Rolluikkastje, Eshuis & Co
Eikenhouten rolluikkastje, gemerkt Eshuis & Co, Dalfsen. Midden 20e eeuw.
171. Beeld
Polychroom beschilderd houten beeld van knielende jongen, eind 20e eeuw.
172. Theestoof
Achtkantige notenhouten theestoof met messing binnenbak en ramskopbeslag. Eind 19e eeuw.
173. Stoel
Essenhouten Engelse Windsor stoel met zadelzitting, begin 20e eeuw.
174. Emmer
Eikenhouten wasemmer met messing banden. Circa 1900.
175. Beelden
Twee Afrikaanse houten beelden, tweede helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen