166. Halbank

Halbank met biezen zitting, eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 166. Halbank
Veiling Veiling 35 sessie 1
Afmetingen Hoogte 75cm, breedte 56 cm en diepte 51 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen