Veiling: Veiling 35 sessie 1
76. Bibliotheektrap
Teakhouten bibliotheektrap naar antiek voorbeeld.
77. Stoelen
Een paar eikenhouten spijlenstoelen, circa 1960.
78. Sgabello stoelen
Twee Italiaanse eikenhouten sgabello stoelen met afbeeldingen van man met baard en vrouwen. Circa 1900.
79. Bijzettafel
Bijzettafel Louis XVI stijl met serpentine marmeren bovenblad, eind 20e eeuw.
80. Lot gemberpotten
Lot met elf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
81. Lot gemberpotten
82. Lot gemberpotten
Lot met zestien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
83. Lot gemberpotten
84. Lot gemberpotten
Lot met dertien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
85. Lot gemberpotten
86. Lot gemberpotten
Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
87. Lot gemberpotten
88. Boeddha
Bronzen zittende Boeddha Thailand. begin 20e eeuw.
89. Kendi
Chinees blauw-witte porseleinen kendi. Midden 20e eeuw.
90. Beeld
Messing beeld, Belgisch paard en wagen. Midden 20e eeuw.
92. Tafellamp, ontwerp Vico Magistretti voor Artemide
Witte metalen Italiaanse tafellamp. Model Eclisse, ontworpen door Vico Magistretti voor Artemide Milano in 1967.
96. Paraplubak
Porseleinen paraplubak met decor van bloemen en elfjes, eind 20e eeuw.
97. Bestekset
Bestek set in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil Solingen, circa 1930.
98. Houtblokkenhouder
Messing houtblokkenhouder met smeedijzeren handvaten, gedecoreerd met een slang. Circa 1930.
99. Halsjuk
Hout met zwart leder overtrokken halsjuk, versierd met messing kopspijkers. Circa 1920.
100. Spuitflessen
Twee groene glazen spuitflessen, midden 20e eeuw.
9725 CT Groningen