Veiling: Veiling 35 sessie 1

76. Bibliotheektrap

Teakhouten bibliotheektrap naar antiek voorbeeld.

77. Stoelen

Een paar eikenhouten spijlenstoelen, circa 1960.

78. Sgabello stoelen

Twee Italiaanse eikenhouten sgabello stoelen met afbeeldingen van man met baard en vrouwen. Circa 1900.

79. Bijzettafel

Bijzettafel Louis XVI stijl met serpentine marmeren bovenblad, eind 20e eeuw.

80. Lot gemberpotten

Lot met elf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

81. Lot gemberpotten

82. Lot gemberpotten

Lot met zestien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

83. Lot gemberpotten

84. Lot gemberpotten

Lot met dertien verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

85. Lot gemberpotten

86. Lot gemberpotten

Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

87. Lot gemberpotten

88. Boeddha

Bronzen zittende Boeddha Thailand. begin 20e eeuw.

89. Kendi

Chinees blauw-witte porseleinen kendi. Midden 20e eeuw.

90. Beeld

Messing beeld, Belgisch paard en wagen. Midden 20e eeuw.

91. Pendule

Eikenhouten pendule, jaren 60.

92. Tafellamp, ontwerp Vico Magistretti voor Artemide

Witte metalen Italiaanse tafellamp. Model Eclisse, ontworpen door Vico Magistretti voor Artemide Milano in 1967.

93. Beeld

Liggend geglazuurd terracotta beeld.

94. Vazen

Twee aardewerken vazen, circa 1965.

95. Vazen

Drie verschillende aardewerken vazen, circa 1970.

96. Paraplubak

Porseleinen paraplubak met decor van bloemen en elfjes, eind 20e eeuw.

97. Bestekset

Bestek set in originele cassette, versierd met jachtwild. Gemerkt KB Bausil Solingen, circa 1930.

98. Houtblokkenhouder

Messing houtblokkenhouder met smeedijzeren handvaten, gedecoreerd met een slang. Circa 1930.

99. Halsjuk

Hout met zwart leder overtrokken halsjuk, versierd met messing kopspijkers. Circa 1920.

100. Spuitflessen

Twee groene glazen spuitflessen, midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen