Veiling: Veiling 35 sessie 1
126. Zeefdruk, Barbara Oldenburg
Zeefdruk, zeeman met dames van lichte zede, met potlood gesigneerd en genummerd. Barbara Oldenburg (Berlijn 1943).
128. Baby badje
Chinese houten baby badje, eerste helft 20e eeuw.
131. Koffer
Engelse leren koffer met krokodillenprint en messing sluitmechanisme. Midden 20ste eeuw.
132. Vouwstoel, ontwerp Niko Kralj
Opvouwbare multiplex beuken frame stoel, ontwerp van Niko Kralj, modelnaam Rex. Circa 1965.
133. Stoelen
Zes eetkamerstoelen met webbing, in Thonet stijl. Model H202 made in Czechoslovakia door Ligna. Tweede helft 20e eeuw.
134. Bijzettafel
Beschilderde rotan bijzettafeltafel, circa 1960.
135. Opbergbak
Scandinavische grenen opbergbak met handgrepen, circa 1970.
136. Bijzettafel
Teakhouten bijzet tafel met lade, eind 20e eeuw.
137. Ladeblok
Teakhouten ladeblok met messing knoppen, eind 20ste eeuw.
139. Bushel
Bushel met ijzeren beslag en handvatten, 19e eeuw.
141. lamp, Atelier Liktan
Witte staande lamp. Fabrikant Atelier Liktan, Åhus, Made in Sweden.
142. Naaigarnituur kast, Clark & Co. Ltd.
Naaigarnituur kast met vier laden, Clark & Co. Ltd. Mending Wool. Engeland, eerste helft 20ste eeuw.
143. Kanopeddel
Kanopeddel, Pouch DDR, Wagesi VEB, Wassersportgeräte, Siebenlehn.
144. Theetafel
Eikenhouten theetafel met opstaande rand op Queen Anne poten. Begin 20e eeuw.
145. Kroonluchter
Messing kroonluchter met glas en vier lichtpunten, eind 20e eeuw.
146. Bollkroonluchter
Achtarmige messing bolkroonluchter, midden 20ste eeuw.
147. Kroonluchter
Messing kroonluchter met glas en zes lichtpunten, eind 20e eeuw.
148. Lot gemberpotten
Lot met negen verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
149. Lot gemberpotten
Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.
150. Lot gemberpotten
9725 CT Groningen