Veiling: Veiling 35 sessie 1

126. Zeefdruk, Barbara Oldenburg

Zeefdruk, zeeman met dames van lichte zede, met potlood gesigneerd en genummerd. Barbara Oldenburg (Berlijn 1943).

127. Emmer

Chinese houten wasemmer, eerste helft 20e eeuw.

128. Baby badje

Chinese houten baby badje, eerste helft 20e eeuw.

129. Emmer

130. Emmer

131. Koffer

Engelse leren koffer met krokodillenprint en messing sluitmechanisme. Midden 20ste eeuw.

132. Vouwstoel, ontwerp Niko Kralj

Opvouwbare multiplex beuken frame stoel, ontwerp van Niko Kralj, modelnaam Rex. Circa 1965.

133. Stoelen

Zes eetkamerstoelen met webbing, in Thonet stijl. Model H202 made in Czechoslovakia door Ligna. Tweede helft 20e eeuw.

134. Bijzettafel

Beschilderde rotan bijzettafeltafel, circa 1960.

135. Opbergbak

Scandinavische grenen opbergbak met handgrepen, circa 1970.

136. Bijzettafel

Teakhouten bijzet tafel met lade, eind 20e eeuw.

137. Ladeblok

Teakhouten ladeblok met messing knoppen, eind 20ste eeuw.

138. Kolenkit

Gehamerde koperen kolenkit, begin 20e eeuw.

139. Bushel

Bushel met ijzeren beslag en handvatten, 19e eeuw.

140. Aker

Koperen geklonken aker met hengsel, 19e eeuw.

141. lamp, Atelier Liktan

Witte staande lamp. Fabrikant Atelier Liktan, Åhus, Made in Sweden.

142. Naaigarnituur kast, Clark & Co. Ltd.

Naaigarnituur kast met vier laden, Clark & Co. Ltd. Mending Wool. Engeland, eerste helft 20ste eeuw.

143. Kanopeddel

Kanopeddel, Pouch DDR, Wagesi VEB, Wassersportgeräte, Siebenlehn.

144. Theetafel

Eikenhouten theetafel met opstaande rand op Queen Anne poten. Begin 20e eeuw.

145. Kroonluchter

Messing kroonluchter met glas en vier lichtpunten, eind 20e eeuw.

146. Bollkroonluchter

Achtarmige messing bolkroonluchter, midden 20ste eeuw.

147. Kroonluchter

Messing kroonluchter met glas en zes lichtpunten, eind 20e eeuw.

148. Lot gemberpotten

Lot met negen verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

149. Lot gemberpotten

Lot met twaalf verschillende gemberpotten, 20e eeuw.

150. Lot gemberpotten

9725 CT Groningen