Veiling: Veiling 35 sessie 1
201. Foto’s in lijst
Twee foto’s van een echtpaar in originele eiken lijsten, begin 20e eeuw.
202. Tekeningen
Twee ingelijste tekeningen van geportretteerde dames. Eerste helft 20e eeuw.
203. Staatsblad
Staatsblad, reeks van tien boeken met leren band, eind 19e eeuw.
209. Fotolijstjes
Lot met negen verschillende verzilverde en zilveren fotolijsten, 20e eeuw.
210. Bureaulamp, Hala Zeist
Zwart witte metalen bureaulamp Hala Zeist, jaren 50.
213. Hoofden
Twee etalage displays in de vorm van een hoofd.
215. Marter en hermelijn
Een opgezette marter en een opgezette hermelijn. Eerste helft 20e eeuw.
216. Wespenvangers
Twee verschillende glazen wespenvangers, eerste helft 20e eeuw.
220. The British Encyclopedia
The British Encyclopedia volume 1 t/m 12.
9725 CT Groningen