Veiling: Veiling 35 sessie 1

201. Foto’s in lijst

Twee foto’s van een echtpaar in originele eiken lijsten, begin 20e eeuw.

202. Tekeningen

Twee ingelijste tekeningen van geportretteerde dames. Eerste helft 20e eeuw.

203. Staatsblad

Staatsblad, reeks van tien boeken met leren band, eind 19e eeuw.

204. Staatsblad

Staatsblad uit de jaren 70, 19e eeuw.

205. Staatsblad

Staatsblad uit de jaren 60, 19e eeuw.

206. Lot boeken

Lot boeken, waaronder Staatsblad.

207. Rotan hoekkast

208. Pubklok

Ronde pubklok gemerkt Tokyo, circa 1930.

209. Fotolijstjes

Lot met negen verschillende verzilverde en zilveren fotolijsten, 20e eeuw.

210. Bureaulamp, Hala Zeist

Zwart witte metalen bureaulamp Hala Zeist, jaren 50.

211. Opgezette fazant

212. Opgezette fazant

213. Hoofden

Twee etalage displays in de vorm van een hoofd.

214. Horloges

Vier vintage polshorloges, circa 1965.

215. Marter en hermelijn

Een opgezette marter en een opgezette hermelijn. Eerste helft 20e eeuw.

216. Wespenvangers

Twee verschillende glazen wespenvangers, eerste helft 20e eeuw.

217. Lot curiosa

218. Lot curiosa

219. Lot porselein

220. The British Encyclopedia

The British Encyclopedia volume 1 t/m 12.

221. Lot messing

222. Lot porselein

223. Lot aardewerk

224. Lot tin

225. Lot boeken

9725 CT Groningen