Veiling: Veiling 35 sessie 1

226. Lot boeken

227. Lot netsukes

Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

228. Lot netsukes

229. Lot netsukes

230. Lot snijwerk

Twee uit tagua noot gesneden figuren in de vorm van een netsuke, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw

231. Lot netsukes

Drie benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

232. Netsuke

Benen netsuke in de vorm van een slak op bamboe, gemerkt met Chinees karakter. 20e eeuw.

233. Lot snijwerk

Drie uit tagua noot gesneden salamanders. Eind 20e eeuw.

234. Netsukes

Twee benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

235. Lot Satsuma

Borden en schotels, Satsuma.

236. Lot boeken

237. Lot netsukes

Vier uit tagua noot gesneden netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

238. Lot netsukes

Drie uit tagua noot gesneden netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw

239. Lot netsukes

Vijf houten netsukes en een benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.

240. Lot snijwerk

Drie houten snijwerkjes en twee tagua noot snijwerkjes in de vorm van netsukes, eind 20e eeuw.

241. Lot netsukes

Vijf houten netsukes gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.

242. Gemberpot

Nanking gemberpot met afbeelding van krijgers, circa 1900.

243. Puddingvormen

Drie verschillende persglazen puddingvormen, midden 20e eeuw.

244. Schaal, Cristalleri de Bayel

Donkerblauwe kristallen schaal van Cristalleri de Bayel uit Frankrijk, jaren 60.

245. Colopal schaal en tabakspot, A.D. Copier

Uraniumglas schaal van Colopal uit de glasfabriek Leerdam, gesigneerd A.D. Copier. Jaren 30. Daarbij een Colopal tabakspot zonder deksel van latere datum.

246. Kristallen schaal

247. Pindaset, Potterie De Driehoek

Twaalfdelige keramieken pindaset van Potterie De Driehoek, Huizen. Modelnaam Tulipe van ontwerper Fokke Hamming, jaren 60.

248. Colopal suiker en melk set, A.D. Copier

Suiker en melk set uit de glasfabriek Leerdam. Colopal uraniumglas met zwart persglazen presenteerschaaltje. Ontwerp en gesigneerd A.D. Copier, jaren 30.

249. Kandelaars

Een paar geblazen glazen kandelaars.

250. Displays

Een paar Engelse messing winkeldisplays in de vorm van damesschoenen, circa 1900.

9725 CT Groningen