Veiling: Veiling 35 sessie 1
227. Lot netsukes
Vijf houten netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
228. Lot netsukes
229. Lot netsukes
230. Lot snijwerk
Twee uit tagua noot gesneden figuren in de vorm van een netsuke, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw
231. Lot netsukes
Drie benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
232. Netsuke
Benen netsuke in de vorm van een slak op bamboe, gemerkt met Chinees karakter. 20e eeuw.
233. Lot snijwerk
Drie uit tagua noot gesneden salamanders. Eind 20e eeuw.
234. Netsukes
Twee benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
237. Lot netsukes
Vier uit tagua noot gesneden netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
238. Lot netsukes
Drie uit tagua noot gesneden netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw
239. Lot netsukes
Vijf houten netsukes en een benen netsukes, gemerkt met Chinees karakter. Eind 20e eeuw.
240. Lot snijwerk
Drie houten snijwerkjes en twee tagua noot snijwerkjes in de vorm van netsukes, eind 20e eeuw.
241. Lot netsukes
Vijf houten netsukes gemerkt met Chinees karakter, eind 20e eeuw.
242. Gemberpot
Nanking gemberpot met afbeelding van krijgers, circa 1900.
243. Puddingvormen
Drie verschillende persglazen puddingvormen, midden 20e eeuw.
244. Schaal, Cristalleri de Bayel
Donkerblauwe kristallen schaal van Cristalleri de Bayel uit Frankrijk, jaren 60.
245. Colopal schaal en tabakspot, A.D. Copier
Uraniumglas schaal van Colopal uit de glasfabriek Leerdam, gesigneerd A.D. Copier. Jaren 30. Daarbij een Colopal tabakspot zonder deksel van latere datum.
247. Pindaset, Potterie De Driehoek
Twaalfdelige keramieken pindaset van Potterie De Driehoek, Huizen. Modelnaam Tulipe van ontwerper Fokke Hamming, jaren 60.
248. Colopal suiker en melk set, A.D. Copier
Suiker en melk set uit de glasfabriek Leerdam. Colopal uraniumglas met zwart persglazen presenteerschaaltje. Ontwerp en gesigneerd A.D. Copier, jaren 30.
250. Displays
Een paar Engelse messing winkeldisplays in de vorm van damesschoenen, circa 1900.
9725 CT Groningen