Veiling: Veiling 35 sessie 1
51. Lot zilver en plate
Divers lot zilver en plate waaronder schalen, taartvorkjes en een parfumflesje.
52. Schalen, Royal Goedewaagen en Plateelbakkerij Zuid-Holland
Twee verschillende beschilderde plateelschalen, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda en Royal Goedewaagen Gouda, midden 20e eeuw.
53. Beeld
Bronzen figuur van een dansende Parvati, Nepal, eerste helft 20e eeuw.
54. Pijpen en sigarettendoosje
Twee uit meerschuim gesneden pijpen in originele foedraal en een sigarettendoosje. Circa 1900.
57. Miniatuur portretten
Een paar miniatuur portretten van dames, eerste helft 20e eeuw.
59. Schaaltjes
Twee handbeschilderde porseleinen schaaltjes, 20e eeuw.
62. Stoelen
Twee ivoorkleurige Lodewijk XVI stijl medaillon stoelen, eind 20e eeuw.
63. Handdoekenrek
Engelse houten handdoekenrek. Eind 20e eeuw.
64. Handdoekenrek
Engelse beukenhouten handdoekenrek, eind 20e eeuw.
65. Pianokruk
In hoogte verstelbare mahoniehouten pianokruk met webbing zitting en getorste pilaren op klauwpoten. Circa 1900.
67. Bijzettafel
Bijzettafel in Italiaanse stijl met beschilderd blad in floraal motief en messing beslag. Tweede helft 20e eeuw.
68. Lectuurstandaard, Art Deco
Art Deco eikenhouten lectuurstandaard met messing spijlen, circa 1920.
69. Hangoortafel
Engelse hangoortafel met twee laden en een klep. Circa 1900.
70. Keukenkast, Onder den Sint Maarten
Eikenhouten Art Nouveau keukenkast, met intarsia van ivoor en ebbenhout en messing beslag. Meubelwerkplaats Onder den Sint Maarten. Circa 1910.
71. Ladekast
Empire ladekast, mahoniefineer op eiken met messing ringbeslag en halve pilaren, 19e eeuw.
73. Vuilnisemmer
Crèmekleurig geschilderde vuilnisemmer met opdruk Eelde. Midden 20e eeuw.
74. Hoekconsole, Amsterdamse school
Eikenhouten hoekconsole Amsterdamse school, jaren 30.
75. Piëdestal
Donkerbruin beschilderde aardewerk piëdestal met reliëf van palmen, vogels en herten. Gemerkt JLK R, modelnummer 3002.A. Toegeschreven aan Knödgen, Ransbach, Germany, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen