Veiling: Veiling 35 sessie 1

51. Lot zilver en plate

Divers lot zilver en plate waaronder schalen, taartvorkjes en een parfumflesje.

52. Schalen, Royal Goedewaagen en Plateelbakkerij Zuid-Holland

Twee verschillende beschilderde plateelschalen, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda en Royal Goedewaagen Gouda, midden 20e eeuw.

53. Beeld

Bronzen figuur van een dansende Parvati, Nepal, eerste helft 20e eeuw.

54. Pijpen en sigarettendoosje

Twee uit meerschuim gesneden pijpen in originele foedraal en een sigarettendoosje. Circa 1900.

55. Halsketting

Traditionele zilveren halsketting.

56. Armband

Zilveren klemarmband, gemerkt 925.

57. Miniatuur portretten

Een paar miniatuur portretten van dames, eerste helft 20e eeuw.

58. Klok en barometer

59. Schaaltjes

Twee handbeschilderde porseleinen schaaltjes, 20e eeuw.

60. Glazen

Lot met verschillende antieke glazen.

61. Glazen

Lot met tien antieke glazen.

62. Stoelen

Twee ivoorkleurige Lodewijk XVI stijl medaillon stoelen, eind 20e eeuw.

63. Handdoekenrek

Engelse houten handdoekenrek. Eind 20e eeuw.

64. Handdoekenrek

Engelse beukenhouten handdoekenrek, eind 20e eeuw.

65. Pianokruk

In hoogte verstelbare mahoniehouten pianokruk met webbing zitting en getorste pilaren op klauwpoten. Circa 1900.

66. Wijntafel

Ronde mahoniehouten wijntafel, eind 20e eeuw.

67. Bijzettafel

Bijzettafel in Italiaanse stijl met beschilderd blad in floraal motief en messing beslag. Tweede helft 20e eeuw.

68. Lectuurstandaard, Art Deco

Art Deco eikenhouten lectuurstandaard met messing spijlen, circa 1920.

69. Hangoortafel

Engelse hangoortafel met twee laden en een klep. Circa 1900.

70. Keukenkast, Onder den Sint Maarten

Eikenhouten Art Nouveau keukenkast, met intarsia van ivoor en ebbenhout en messing beslag. Meubelwerkplaats Onder den Sint Maarten. Circa 1910.

71. Ladekast

Empire ladekast, mahoniefineer op eiken met messing ringbeslag en halve pilaren, 19e eeuw.

72. Rotan kruk

73. Vuilnisemmer

Crèmekleurig geschilderde vuilnisemmer met opdruk Eelde. Midden 20e eeuw.

74. Hoekconsole, Amsterdamse school

Eikenhouten hoekconsole Amsterdamse school, jaren 30.

75. Piëdestal

Donkerbruin beschilderde aardewerk piëdestal met reliëf van palmen, vogels en herten. Gemerkt JLK R, modelnummer 3002.A. Toegeschreven aan Knödgen, Ransbach, Germany, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen