Veiling: Veiling 35 sessie 1

26. Schaal en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum

Schaal met zilveren hengsel en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum.

27. Karaf

Draadglas waterkaraf, circa 1920.

28. Aquarel, C. Heutink

Aquarel, stilleven, rechtsonder gesigneerd Cornelia Heutink. Tweede helft 20e eeuw.

29. Kandelaars en kwispedoor

Twee Engelse messing kandelaars en een messing kwispedoor, circa 1900.

30. Sleuftrommel

Beschilderde houten sleuftrommel in de vorm van figuur met fallus als drumstick, 20e eeuw.

31. Scheepsklok, Junghans

Junghans scheepsklok in messing behuizing, eerste helft 20e eeuw.

32. Schoenlepel, Manolo Blahnik

Aluminium schoenlepel, ontwerp Manolo Blahnik in de vorm van een pump. Gefabriceerd voor Habitat UK 2004.

33. Schilderijen

Twee schilderijen, olieverf op hout, niet gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.

34. Plaquette

Bronzen plaquette met in reliëf gegoten Chinese draak. Eerste helft 20e eeuw.

35. Emmer

Chinese houten wateremmer, circa 1920.

36. Crucifix

Gestoken houten crucifix, eerste helft 20e eeuw.

37. Klok

Messing klok, zogenaamde Napoleonshoed, met gravering en opgelegd reliëf. Circa 1920.

38. Lot messen

Zes ontbijtmessen en zes dinermessen met parelmoeren heft, circa 1920.

39. Schaal

Nachtmann Glass schaal met motieven van slakken, circa 1980.

40. Sculptuur olifant

Natuurstenen sculptuur van Aziatische olifant met de slurf omhoog, op rechthoekige sokkel. Midden 20e eeuw.

41. Beeld

Chinees serpentine Guanyin beeld. Midden 20e eeuw.

42. Plastiek

Van witte klei geboetseerd hoofd, eind 20e eeuw.

43. Prenten

44. Tekening, Lubbers

Gemengde techniek, getiteld Chicago, rechtsboven gesigneerd en gedateerd Lubbers 1935. Toegeschreven aan Adriaan Lubbers (1892-1954).

45. Wereldkaart en gravure Haarlem

Wereldkaart in stereografische projectie, oorspronkelijk kaart stamt uit de 16de eeuw. En een ingekleurde kopergravure waarop het Beleg van Haarlem uit 1572-1573 staat afgebeeld.

46. Menora’s

Twee messing menora's, 20e eeuw.

47. Wijnglazen

Zes gekleurde wijnglazen, begin 20e eeuw.

48. Glazen

Twee Boheems gekleurde en geslepen kristallen glazen. Eerste helft 20e eeuw.

49. Mozart, J. Dommisse

Gipsen beeld van W.A. Mozart, J. Dommisse 1878-1955, België.

50. Dekselpotjes, Art Deco

Drie verschillende Art Deco persglazen dekselpotjes van Hoffmann & Schlevogt. Begin 20 eeuw.

9725 CT Groningen