Veiling: Veiling 35 sessie 1
26. Schaal en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum
Schaal met zilveren hengsel en plooischotel, Koninklijke Tichelaar Makkum.
28. Aquarel, C. Heutink
Aquarel, stilleven, rechtsonder gesigneerd Cornelia Heutink. Tweede helft 20e eeuw.
29. Kandelaars en kwispedoor
Twee Engelse messing kandelaars en een messing kwispedoor, circa 1900.
30. Sleuftrommel
Beschilderde houten sleuftrommel in de vorm van figuur met fallus als drumstick, 20e eeuw.
31. Scheepsklok, Junghans
Junghans scheepsklok in messing behuizing, eerste helft 20e eeuw.
32. Schoenlepel, Manolo Blahnik
Aluminium schoenlepel, ontwerp Manolo Blahnik in de vorm van een pump. Gefabriceerd voor Habitat UK 2004.
33. Schilderijen
Twee schilderijen, olieverf op hout, niet gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw.
34. Plaquette
Bronzen plaquette met in reliëf gegoten Chinese draak. Eerste helft 20e eeuw.
36. Crucifix
Gestoken houten crucifix, eerste helft 20e eeuw.
37. Klok
Messing klok, zogenaamde Napoleonshoed, met gravering en opgelegd reliëf. Circa 1920.
38. Lot messen
Zes ontbijtmessen en zes dinermessen met parelmoeren heft, circa 1920.
39. Schaal
Nachtmann Glass schaal met motieven van slakken, circa 1980.
40. Sculptuur olifant
Natuurstenen sculptuur van Aziatische olifant met de slurf omhoog, op rechthoekige sokkel. Midden 20e eeuw.
41. Beeld
Chinees serpentine Guanyin beeld. Midden 20e eeuw.
42. Plastiek
Van witte klei geboetseerd hoofd, eind 20e eeuw.
44. Tekening, Lubbers
Gemengde techniek, getiteld Chicago, rechtsboven gesigneerd en gedateerd Lubbers 1935. Toegeschreven aan Adriaan Lubbers (1892-1954).
45. Wereldkaart en gravure Haarlem
Wereldkaart in stereografische projectie, oorspronkelijk kaart stamt uit de 16de eeuw. En een ingekleurde kopergravure waarop het Beleg van Haarlem uit 1572-1573 staat afgebeeld.
48. Glazen
Twee Boheems gekleurde en geslepen kristallen glazen. Eerste helft 20e eeuw.
49. Mozart, J. Dommisse
Gipsen beeld van W.A. Mozart, J. Dommisse 1878-1955, België.
50. Dekselpotjes, Art Deco
Drie verschillende Art Deco persglazen dekselpotjes van Hoffmann & Schlevogt. Begin 20 eeuw.
9725 CT Groningen