44. Tekening, Lubbers

Gemengde techniek, getiteld Chicago, rechtsboven gesigneerd en gedateerd Lubbers 1935. Toegeschreven aan Adriaan Lubbers (1892-1954).

Kavelnummer en naam 44. Tekening, Lubbers
Veiling Veiling 35 sessie 1
Afmetingen 13 x 29 cm.
Conditie Kleine vouw in papier, fragment.
Huidig bod€ 800
Verkoopprijs € 800
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen