168. Tilt top tafel

Notenhouten tilt top tafel met ovaal kantelblad. Eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 168. Tilt top tafel
Veiling Veiling 35 sessie 1
Afmetingen Hoogte 74 cm, breedte 84 cm en diepte 54 cm.
Conditie Gebruikt, met gebruikssporen bovenblad.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen