Veiling: Veiling 35 sessie 1
1. Schaal
Blauwe glazen bloemvormige schaal, Walther glas Duitsland,circa 1970.
2. Vaas, Elysia Verhoeven
Een moderne glazuurde aardewerken vaas, gemaakt door keramiste Elysia Verhoeven.
3. Deurstopper, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch
Leren deurstopper in de vorm van een eend, ontwerp Dimitri Omersa voor Abercrombie and Fitch, circa 1960.
5. Sculptuur
Bronzen sculptuur op zwarte natuurstenen sokkel, eind 20e eeuw.
6. Lot bestek
Twaalf verzilverde koffie- en theelepels, twaalf gebaksvorkjes en een suikerschepje. Alles in originele dozen, circa 1960.
7. Hoed
Zwarte hoge hoed in originele doos, Gebr. Oostvogel Hengelo. Circa 1900.
8. Pistoolbestek
Mes en vork met houten pistoolhandvat India, circa 1950.
9. Kleurenets, Hegelund
Kleurenets van een Deens dorpsgezicht, gesigneerd Peter Hegelund, in oorspronkelijke lijst, jaren 30.
10. Vaas, Marokko
Aardewerken Marokkaanse vaas uit pottenbakkerij A. Serghini. Safi, Midden 20e eeuw.
11. Stoel, Gispen
Industriële buisframe stoel met zwevende armleggers, model 207. Ontworpen door W. H. Gispen.
15. Bijzettafel
Vintage bijzettafel van hout en metaal, circa 1960.
16. Bijzettafel
Houten vintage bijzettafel met metaal en op wieltjes, circa 1960.
17. Plantenbak
Messing plantenbak met reliëf decor van een mand vol geoogst fruit en hengsels in de vorm van leeuwenkoppen. Circa 1900.
20. Plantentafel
Notenhouten plantentafen met geschulpt blad op cabriole poten. Circa 1900.
21. Schaal, Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda
Plateelschaal Gouda Holland, eerste helft 20e eeuw.
22. Bijzettafel
Eikenhouten bijzettafel, tafelblad ingelegd met tegels uit de 19e eeuw.
23. Schilderij, ter Braake
Schilderij, bloemstilleven, olieverf op board. Fredrik Leonard "Frits" ter Braake (Almelo, 1897 - Groningen, 1977). Linksonder gesigneerd en gedateerd 1965.
24. Serveerschaal
Serveerschaal met porseleinen tegel en opstaande nikkelenrand, circa 1930.
9725 CT Groningen