Vaas, Marokko

Aardewerken Marokkaanse vaas uit pottenbakkerij A. Serghini. Safi, Midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Vaas, Marokko
Veiling Veiling 35 sessie 1
Afmetingen 26,5 cm en diameter 18 cm.
Conditie Beschadigingen glazuur.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen