104. Kistje

Eikenhouten Arts en Crafts kistje met messing beslag. Einde 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 104. Kistje
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Lengte 34 cm, breedte 23,5 cm en hoogte 9,5 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen. Sleutel ontbreekt.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen