103. Globe, J. Forest

Franse geografische globe, gemerkt Globe Terrestre, Dressé par J. Forest. Circa 1900.

Kavelnummer en naam 103. Globe, J. Forest
Veiling Kampen veiling 37, 28 februari 2022
Afmetingen Hoogte 32,5 cm en diameter 15 cm.
Conditie Gebruikssporen en beschadiging bol.
Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen