1009. Wandklok Oeil de Boeuf, Neubauer a Verviers

Zuid-Belgische Oeil de boeuf klok, ingelegd met verschillende metaalsoorten. Gesigneerd Neubauer a Verviers, omstreeks 1900.

Kavelnummer en naam 1009. Wandklok Oeil de Boeuf, Neubauer a Verviers
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 51 cm, breedte 39 cm en diepte 11 cm.
Conditie In gebruikte staat.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen