1459. Halsketting en armband
Een set van een halsketting en armband, midden 20e eeuw. A. halsketting met zeven matabia schelpen, verbonden door een zilveren ankerketting, gemerkt 925. B. armband met zeven matabia schelpen, verbonden door een zilveren ankerketting, gemerkt 925. |
Kavelnummer en naam | 1459. Halsketting en armband | |
Veiling | Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021 | |
Afmetingen | Max. lengte 42,5 cm en schelp max. diameter 24,5 mm. Totale gewicht 75,1 gram. | |
Conditie | In goede staat. | |
Huidig bod | € 80 | |
Verkoopprijs | € 80 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen