1015. Tafelklok, Junghans

Zuid Duitse Gründerzeit eikenhouten Junghans tafelklok met messing versieringen, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 1015. Tafelklok, Junghans
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 33 cm, breedte 18 cm en diepte 9 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen. Twee ornamenten los en niet getest.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen