1018. Klok, Frans Zwollo

Gehamerde en gegraveerde koperen, bruin gepatineerde Art Deco klok, gesigneerd achterzijde Frans Zwollo Oosterbeek. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1018. Klok, Frans Zwollo
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Diameter 23 cm en diepte 5 cm.
Conditie Plaat achterkant en originele uurwerk ontbreekt.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen