1012. Klok, Art Deco

Franse marmeren Art Deco klok met verguld bronzen beeld van een antilope, midden vorige eeuw.

Kavelnummer en naam 1012. Klok, Art Deco
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 23 cm, breedte 38,5 cm en diepte 8 cm.
Conditie In goede staat, niet getest.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen