1001. Kolomklok

Franse mahoniehouten Empire kolomklok met vergulde bronzen monteringen. Circa 1830.

Kavelnummer en naam 1001. Kolomklok
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 49 cm, breedte 25,5 cm en diepte 14,5 cm.
Conditie Kleine beschadigingen fineer, breuk in fineer zijkant.
Huidig bod€ 150
Verkoopprijs € 150
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen