1021. Kolomklok

Geëbonisseerde houten kolomklok met wit geëmailleerde wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers in een messing rand, circa 1870.

Kavelnummer en naam 1021. Kolomklok
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Hoogte 49 cm en breedte 26,3 en diepte 16 cm.
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen fineer.
Huidig bod€ 140
Verkoopprijs € 140
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen