1511. Lot zilver

Lot zilver waaronder een antieke broche 19e eeuw en manchetknopen. A. Niello mancheknopen. B. manchetknopen Zeeuwse knop, gemerkt oud zwaard (1814-1905) en meesterteken. C. ketting van Venetiaanse schakels, gemerkt 835. D. antieke speld met vergulde delen. E. ring met Lapis Lazuli, gemerkt zwaard 925. F. antieke Engelse broche, gemerkt Engelse hallmarks voor Chester, 925 zilver, jaarletter M (1895-1896). G. sixpence munt 1931.

Kavelnummer en naam 1511. Lot zilver
Veiling Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021
Afmetingen Max. lengte 42 cm, max. breedte 4,2 cm en ringmaat 172. Totale gewicht 33 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 40
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen