344. Bureau

Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.

Kavelnummer en naam 344. Bureau
Veiling Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
Afmetingen Hoogte 75 cm, breedte 184 cm en diepte 93 cm.
Conditie Gebruikt met beschadigingen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen