Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
2. Icoon St. Nicholas van Myra
Russisch icoon van St. Nicholas van Myra met metalen riza. Gemonteerd achter glas in houten box, 19e eeuw.
3. Cherubijn
Verzilverde messing cherubijn, in de stijl van Auguste Moreau. Tweede helft 20e eeuw.
4. Likeurkelder
Mahoniehouten likeurkelder met vier geslepen karaffen en een glas, 19e eeuw.
5. Fotolijst
Messing opklapbare fotolijst voor vier foto’s, Frankrijk circa 1900.
6. Beeld, G. Boonekamp
Art Deco beeld van een vrouw, gesigneerd met monogram GB (Godefridus Boonekamp), Plateelbakkerij Schoonhoven. Circa 1930.
8. Schenkkan, Jan Willem Mijnlieff
Aardewerk schenkkan met florale decoratie, N.V. Fayence-en Tegelfabriek Holland, circa 1900. Gemerkt Holland, Utrecht. Jan Willem Mijnlieff, modelnummer 1070.
10. Pauwenstaardbord, De Drie Klokken
Pauwenstaartbord De Drie Klokken te Delft, circa 1800.
11. Kerststal
Houten kerststal met keramieken kerststalfiguren.
12. Plooischotel, Porcelyne Fles
Witte aardewerk plooischotel Porcelyne Fles Delft, circa 1900.
13. Vaas, Chris van der Hoef
Bruin geglazuurde aardewerk vaas met geometrische motieven, gemerkt vd Hoef (Chris van der Hoef). Begin 20e eeuw.
14. Beeld, Eta Lempke, Plateelbakkerij Zuid-Holland
Wit geglazuurd aardewerk beeld van een danseres, ontwerp Eta Lempke voor Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Circa 1935.
15. Beeld, Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda
Beeldje van dame, uitgevoerd in wit geglazuurd aardewerk. Plateelbakkerij Zuid Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.
17. Handslinger alarmsirene, Duitsland
Alarmsirene, Kenn-Nummer RL 4-38/38 Vertrieb gem. $8 Luftschutzyes.genehmig. Duitsland, midden 20e eeuw.
18. Laboratoriumkist
Notenhouten met koper monteringen laboratoriumkistje voor reageerbuisjes, 19e eeuw.
19. Beeld, Ernest Patris
Gipsen beeld van Ernest Patris (1909-1981), België. Drie monniken in lachende pose uitgevoerd in terracotta kleur, gesigneerd E. Patris 1936.
20. Beeld, Charles Theodore Perron
Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld Paix et travail. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.
21. Beeld, Charles Theodore Perron
Beeld van Charles Theodore Perron (1862-1934), getiteld La Défence du Drapeau. Metaallegering met bronskleurige patina, gesigneerd Ch. Perron, eind 19e eeuw.
22. Beeld, Thomas Cartier
Frans Art Deco beeld van twee herdershonden. Metaallegering met bruine patina van de Franse animalier Thomas Cartier (1879-1943), gesigneerd Th. Cartier, circa 1925.
23. Beeld, Gladenbeck & Sohn
Grandtour bronzen beeld van de Borghese Gladiator. Bronsgieterij Gladenbeck & Sohn, Friedrichshagen, Berlijn. Begin 1900.
24. Vaas, Val Saint Lambert
Heldere kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, maakt deel uit van de catalogus 1950-1956, modelnummer FA 59.
25. Vaas, Val Saint Lambert
Val Saint Lambert vaas in groen uraniumglas met wijnrode accenten. Seraing, België, jaren 50.
26. Vaas, Val Saint Lambert
Smaragdgroene kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Modelnaam Bazin, in cut to clear techniek. Ontwerp Charles Graffart, modelnummer CG909, jaren 50.
9725 CT Groningen