Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

27. Beeld, Quelinnes

Bronzen beeld van een havik, in de stijl van Johan Coenraad Altorf. Gesigneerd Quelinnes, 20e eeuw.

28. Vaas, Art Deco

Meerkleurige glazen Art Deco vaas, circa 1935.

29. Beeld, Georg Schreijögg

Bronzen Jugendstil beeld, voorstellende dansende Salomé, van Georg Schreijögg (1870-1934 München). Op een marmeren sokkel en gesigneerd met G. Schreijögg, eind 19de eeuw.

30. Vaas, Val Saint Lambert

Geelgroene kristallen vaas, Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Medusa, ontwerp René Delvenne, circa 1955.

31. Vaas, Val Saint Lambert

Groene kristallen Val Saint Lambert vaas, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, circa 1955.

32. Tegeltableau

Portugees tegeltableau, Nossa Senhora de Fatima. Bestaande uit negen tegels, gesigneerd onderin rechter tegel, 20e eeuw.

33. Vaas, Val Saint Lambert

Groene kristallen Solo Fleur vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Medusa, ontwerp René Delvenne, circa 1955.

34. Kelkvaas

Gele glazen vaas met groene kelk, tweede helft 20e eeuw.

35. Beeld, Art Deco

Art Deco beeld van een hockeyspeler in gebronsde metaallegering, jaren 30, Duitsland.

36. Beeld, Art Deco

Bronzen Art Deco beeld van twee antilopen op marmeren basis. Herkomst Frankrijk, midden vorige eeuw.

37. Zwarte specht

Opgezette zwarte specht, afkomstig uit oude school collectie. Eerste helft 20e eeuw.

38. Beeld, Cortendorf Germany

Aardewerk beeld in terracotta kleur. Cortendorf Germany, modelnummer 1051, jaren 50.

39. Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp Antonio & Guido Bon, model Versailles. Maakt deel uit van de catalogus van Val Saint Lambert tussen 1950 en 1956.

40. Beeld, Paul Gaston Deprez

Bronzen beeld van Beethoven, Paul Gaston Deprez (1872-1941). Gietersstempel Susse Freres Paris, cire perdue brons gietmethode. Begin 20e eeuw.

41. Vaas, Val Saint Lambert

Kristallen smaragdgroene vaas met diamantslijpsel, cut to clear techniek. Ontwerp Charles Gaffart voor Val Saint Lambert, Seraing, België. Model Leclerc, nummer CG903, circa 1950.

42. Beeld, Else Bach

Keramiek beeld van een grazende hinde. Fabrikant Karlsruhe Majolika, ontwerp Else Bach (1899-1951), modelnummer 5000. Gesigneerd E. Bach, 1939.

43. Beeld, Art Deco

44. Object, Val Saint Lambert

Kristallen object in smaragdgroene kleur, Val Saint Lambert, Seraing, België. Uit de Villencourt collectie, circa 1955.

45. Schaal, Val Saint Lambert

Kristallen Val Saint Lambert schaal, Seraing, België. Groen uraniumglas met wijnrode accenten, circa 1955.

46. Schaal, Cristallerie de Vallérysthal

Kristallen lichtgele schaal van Cristallerie de Vallérysthal. Frankrijk, circa 1955.

47. Ets, Arend Hendriks

Ets van “De verlichte Martinitoren Groningen”. Met potlood rechtsonder gesigneerd Arend Hendriks, circa 1930.

48. Schaal, Val Saint Lambert

Kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Uitgevoerd in groen uraniumkristal met wijnrood accent, circa 1950.

49. Vaas, Val Saint Lambert

Heldere kristallen vaas van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp Antonio Bon, vermeld in de catalogus, periode 1950-1956, modelnummer FA77.

50. Schaal, Val Saint Lambert

Groene kristallen Val Saint Lambert schaal, Seraing, België. Toegeschreven aan René Delvenne, circa 1950.

51. Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene kristallen schaal van Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, circa 1955.

9725 CT Groningen