Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
83. Lamp, Amsterdamse School
Amsterdamse school lamp, een bruinrode met goud gelamelleerde houten lamp met eikeltje bovenop, circa 1925.
85. Schaal, Val Saint Lambert
Geelgroene glazen schaal/vaas Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, modelnummer R455, model Trident, circa 1965.
86. Glazen
Kristallen wijnglazen waaronder vijf uraniumglazen. Alle glazen handgeslepen, 19 eeuw.
87. Sluitgewicht
Bronzen sluitgewicht bestaande uit acht delen, eind 19e eeuw.
88. Schildpad lepeldoosje
Schildpad lepeldoosje op ivoren bolpootjes, eind 19e eeuw.
89. Peper-en zoutmolen
Houten pepermolen in de vorm van een ton en een zoutmolen van hout en glas, circa 1900.
90. Barometer
Engelse Edwardiaanse tafelbarometer, circa 1910.
92. Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars
Tweedelig lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.
93. Schaal, Cees van Donselaar
Blauw gewolkte glazen schaal, gemerkt CvD (Cees van Donselaar) 1998.
94. Kaststel, Regout Maastricht
Delfts blauw driedelig kaststel Regout Maastricht, circa 1900.
96. Karaf met glazen
Karaf met vijf glazen, beschilderd met emaille verf, circa 1950.
97. Kaart Frisia Occidenta
Topografische kopergravure van de Noordelijke drie Provincies, omstreeks 1800.
98. Gieters
Twee verschillende formaat messing Victoriaanse gieters, eind 19e eeuw.
99. Gieters
100. Staande lamp, Amsterdamse school
Amsterdamse school messing en bruin gepatineerde vloerlamp, met authentieke zijden lampenkap en ronde goud beschilderde houten bolletjes. Begin vorige eeuw.
101. Dienblad
Tegeldienblad met nikkelrand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.
102. Dienblad
Tegeldienblad met nikkel rand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.
103. Dienblad
Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand en handvaten, circa 1920.
104. Vazen, Mobach
Zeven verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.
105. Onderzetters, Val Saint Lambert
Twee sets van in totaal twaalf onderzetters met sterrenbeelden, Val Saint Lambert, Seraing, België.
106. Glas
Engels wijnglas met groene kelk en ingesloten luchtbel in de steel, circa 1820.
107. Dienblad
Tegeldienblad met florale decoratie en gepatineerd koperen omlijsting en hengsels, eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen