Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

83. Lamp, Amsterdamse School

Amsterdamse school lamp, een bruinrode met goud gelamelleerde houten lamp met eikeltje bovenop, circa 1925.

84. Object

Keramieken object, eind 20e eeuw.

85. Schaal, Val Saint Lambert

Geelgroene glazen schaal/vaas Val Saint Lambert, Seraing, België. Ontwerp René Delvenne, modelnummer R455, model Trident, circa 1965.

86. Glazen

Kristallen wijnglazen waaronder vijf uraniumglazen. Alle glazen handgeslepen, 19 eeuw.

87. Sluitgewicht

Bronzen sluitgewicht bestaande uit acht delen, eind 19e eeuw.

88. Schildpad lepeldoosje

Schildpad lepeldoosje op ivoren bolpootjes, eind 19e eeuw.

89. Peper-en zoutmolen

Houten pepermolen in de vorm van een ton en een zoutmolen van hout en glas, circa 1900.

90. Barometer

Engelse Edwardiaanse tafelbarometer, circa 1910.

91. Putto

Gestoken eikenhouten putto, 18e eeuw.

92. Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars

Tweedelig lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.

93. Schaal, Cees van Donselaar

Blauw gewolkte glazen schaal, gemerkt CvD (Cees van Donselaar) 1998.

94. Kaststel, Regout Maastricht

Delfts blauw driedelig kaststel Regout Maastricht, circa 1900.

95. Voorraadblik

Beschilderd voorraadblik, circa 1900.

96. Karaf met glazen

Karaf met vijf glazen, beschilderd met emaille verf, circa 1950.

97. Kaart Frisia Occidenta

Topografische kopergravure van de Noordelijke drie Provincies, omstreeks 1800.

98. Gieters

Twee verschillende formaat messing Victoriaanse gieters, eind 19e eeuw.

99. Gieters

100. Staande lamp, Amsterdamse school

Amsterdamse school messing en bruin gepatineerde vloerlamp, met authentieke zijden lampenkap en ronde goud beschilderde houten bolletjes. Begin vorige eeuw.

101. Dienblad

Tegeldienblad met nikkelrand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.

102. Dienblad

Tegeldienblad met nikkel rand en handvaten, eerste helft 20e eeuw.

103. Dienblad

Tegeldienblad met opstaande nikkelenrand en handvaten, circa 1920.

104. Vazen, Mobach

Zeven verschillende aardewerk vazen, Mobach Utrecht.

105. Onderzetters, Val Saint Lambert

Twee sets van in totaal twaalf onderzetters met sterrenbeelden, Val Saint Lambert, Seraing, België.

106. Glas

Engels wijnglas met groene kelk en ingesloten luchtbel in de steel, circa 1820.

107. Dienblad

Tegeldienblad met florale decoratie en gepatineerd koperen omlijsting en hengsels, eerste helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen