Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021
344. Bureau
Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.
345. Slaapkamerkast, Amsterdamse school
Eikenhouten slaapkamerkast met spiegel, Amsterdamse school. Houtsnede van twee gestileerde vissen, jaren 30.
346. Kandelaar
Messing kandelaar gedecoreerd met muziekinstrumenten, circa 1900.
347. Kandelaars
Drie verschillende tinnen kandelaars met afneembare bobeches, 19e eeuw.
348. Kandelaars
Een paar groen gelakte tinnen kandelaars, 19e eeuw.
349. Kandelaars
Een paar beschilderde tinnen kandelaars, 19e eeuw.
351. Kerkkandelaars
Een paar tinnen kerkkandelaars, 18e eeuw.
352. Kaarsenstandaards, Glasfabriek Leerdam
Vier kaarsenstandaards, Glasfabriek Leerdam, een in originele verpakking, jaren 50.
353. Sterkandelaars, Floris Meydam
Vier sterkandelaars, Floris Meydam Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60
355. Beelden, Frankrijk/Nederland
Twee aardewerk beelden, Frankrijk/Nederland, 20e eeuw.
9725 CT Groningen