Veiling: Veiling 36 sessie 1, maandag 13 december 2021

344. Bureau

Teakhout gefineerd bureau met metalen poten, circa 1970.

345. Slaapkamerkast, Amsterdamse school

Eikenhouten slaapkamerkast met spiegel, Amsterdamse school. Houtsnede van twee gestileerde vissen, jaren 30.

346. Kandelaar

Messing kandelaar gedecoreerd met muziekinstrumenten, circa 1900.

347. Kandelaars

Drie verschillende tinnen kandelaars met afneembare bobeches, 19e eeuw.

348. Kandelaars

Een paar groen gelakte tinnen kandelaars, 19e eeuw.

349. Kandelaars

Een paar beschilderde tinnen kandelaars, 19e eeuw.

350. Kandelaars

Drie identieke tinnen kandelaars, 19e eeuw.

351. Kerkkandelaars

Een paar tinnen kerkkandelaars, 18e eeuw.

352. Kaarsenstandaards, Glasfabriek Leerdam

Vier kaarsenstandaards, Glasfabriek Leerdam, een in originele verpakking, jaren 50.

353. Sterkandelaars, Floris Meydam

Vier sterkandelaars, Floris Meydam Glasfabriek Leerdam. Jaren 50/60

355. Beelden, Frankrijk/Nederland

Twee aardewerk beelden, Frankrijk/Nederland, 20e eeuw.

356. Schilderijlijst

9725 CT Groningen